Kampanya Bulucu

World Kart’tan Kış Kampanyası: 50 TL Worldpuan

Sürekli olarak puan kazandıran World Kampanyalarına bir yeni daha eklendi. Sömestr ve Şubat ayı boyunca World kredi kartınızla yapmış olduğunuz ilk 100 TL harcamanın sonrasında, her 100 TL harcamaya 10 TL worldpuan kazanıyorsunuz.

Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek ve her kişi kaç karta sahip olduğuna bakılmaksızın en fazla 50 TL worldpuan kazanabilecek. Kampanya kapsamı belirli sektör harcamaları ile sınırlı tutulmuştur. Kampanya sadece giyim, restoran, eğitim ve gıda marketi harcamalarında geçerli olabilecek. Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız ilk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmanız gerekir. Telefonlarının kısa mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 3160’a gönderirseniz kampanya için gerekli kayıt yapılacak ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bu bilgilendirme mesajından sonra yapmış olduğunuz alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Kazandığınız puanlar kampanya bittikten sonra kartınıza yansıtılacak ve 25 Mart 2015 tarihine kadar kullanılabilecek.

World Kart Kış Kampanyası

World Kart kış kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya 20 Ocak -28 Şubat 2015 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, eğitim, kırtasiye, kafe, restoran ve fast food sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahipleri ise FIRSAT yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 6635’e SMS göndermelidir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 13 Mart 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 24 Mart 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Mart 2015’te geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 16 Mart 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel TLcard olması durumunda yüklenecektir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir. Kampanyaya World, adios, Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabilecektir. TLcard’lar için sms katılımı, Facebook veya World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir.Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.