Kampanya Bulucu

World Kart’tan Harcamalarınıza 50 TL Worldpuan Hediye

World kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerden şimdi daha fazla Worldpuan kazanarak alışverişlerden karlı çıkabilirsiniz. World kampanyaları ile yapacağınız 100 TL alışverişlere 10 TL Worldpuan verilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile belirlenen sektörlerde ilk 100 TL ve üzeri harcamayı yaptıktan sonra, yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanarak, toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılım SMs ile zorunludur..

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Albaraka, TEB, Vakıfbank bankalarına ait kredi kartları yararlanabilir. Ayrıca Yapı Kredi’ye ait kredi kartları ve TLcard’lar da bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece bireysel kredi kartları için geçerlidir ve ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için World sisteminde gıda marketi, eğitim ve kırtasiye, giyim, optik, saat, çok katlı mağaza, aksesuar, ayakkabı, giyim ve kozmetik sektörlerine kayıtlı olan üye iş yerlerinden bir defa 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekecektir. Bu alışverişten sonra yine bu sektörde üye iş yerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalardan 10 TL Worldpuan kazanabileceksiniz. İlk harcamayı yapmadan önce kampanyaya kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Mesajdan önce yapılan harcamaların hiç birisi kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

22 Ağustos tarihinde başlayan bu alışveriş kampanyası 27 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında belirtilen sektörlerden ve üye işyerlerinden 100 TL ve üzeri harcama yapmalılar.

Kampanya Mesajını Nasıl Gönderebilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için harcama yapmadan önce banka sistemine kayıtlı cep telefonun mesaj bölümüne KAZAN yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartı numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3160’a göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.