World Kart'tan Gold'a Özel Alışveriş Kredisi | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

World Kart’tan Gold’a Özel Alışveriş Kredisi

Yapılan yasal düzenlemelerle kredi kartından yapılan alışverişler de ki taksitlerin kısıtlanması, birçok alanda ticareti kötü etkiledi. Özellikle teknoloji gibi büyük fiyatların söz konusu olduğu sektörlerde bu düzenleme oldukça fazla etkiledi. Fakat dolaylı yoldan bunun da çözümü bulundu.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Gold kampanyaları ile kampanya süresi boyunca World kredi kartınız ile peşin olarak yapacağınız alışverişleri, %100 onaylı kredi ile ödeyebilme şansınız bulunur. Yani size masrafsız, uygun faiz koşulları ve ödeme fırsatları ile bir kredi verilir ve aldığınız ürünün bedelini bu krediyi ödeyerek karşılayabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu World kampanyalarından, Yapı Kredi’ye ait bireysel kredi kartlarının tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Sadece bireysel olmayan kredi kartları ve diğer bankalara ait World kredi kartları bu kampanya kapsamının dışındadır, ve bu kartlar için yapılan harcamalara kredi verilmeyebilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya katılım sadece Yapı Kredi şubelerinden yapılabilir. Size en yakın Yapı Kredi şubesine başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan 2 şekilde yararlanabilirsiniz; ya kredi kartınız ile harcama yaptıktan sonra başvurup, bu harcama için kredi alabilirsiniz. Ya da önce kredi alıp, kartınızda hazır bulundurup, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Yapı Kredi kampanyalarından ziyade uygulama olarak başladığı için Yapı kredi koşullarını değiştirene ya da bitirene kadar devam edecek. Bu nedenle istediğiniz zaman bu uygulama ile kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Bu kampanya Yapı Kredi üyesi olan, yani World özellikli Pos cihazı ile işlem yapan tüm işyerlerinde ki kategorilerde geçerlidir. Alışverişin geçerli olabilmesi için en az 500 TL’lik bir harcama yapılması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.