Kampanya Bulucu

World Kart’tan Ekim Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

World kredi kartlarının Yapı Kredi bünyesinde başlatmış olduğu Otomatik Ödeme Talimatı kampanyaları her ay başlayan bir rutine oturdu. Bu nedenle aynı kampanya şimdi de Ekim ayı için başladı. Bu World kampanyaları ile 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında vereceğiniz her otomatik fatura ödeme talimatı için 10 TL, toplamda da 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Vereceğiniz HGS talimatları da bu kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan hem bireysel World kredi kartları sahipleri için, hem de vadesi mevduat hesaplarından verilecek talimatlar için geçerlidir. Ayrıca verilen talimatların düzenli olarak ödenmesi gereken faturalar olması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için, talimat vermeden önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir. Kayıt yaptırmadan önce verilen talimatların hiçbirisi kampanyaya dahil edilmeyecektir. Kayıt olduktan sonra herhangi bir kanaldan talimat vermeniz kampanyadan yararlanmanız için yeterlidir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan katılım mesajı göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp, 11 haneli TC kimlik numarasını da yazdıktan sonra 4470’e göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajından sonra talimatları verebilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ekim ayına özel olarak başladığı için 1 Ekim ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt yapmalı, daha sora da talimat verilmelidir.

Kampanya Hangi Talimatlarda Geçerli Olacaktır?

Kampanyaya katılım için daha önce vermiş olduğunuz talimatları iptal ederek yeniden veremezsiniz. Kampanya sadece yeni talimatlar için geçerli olacaktır. Ayrıca talimatın kampanya kapsamında sayılabilmesi için 30 Kasım 2015 tarihine kadar mutlaka bir defa ödeme yapılması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.