Kampanya Bulucu

World Kart’tan Artı 3 Taksit ile Moda Kampanyası

Hem hayatımızı, hem de alışverişlerimizi kolaylaştıran kredi kartları, birçok alanda taksit, indirim ve hediye puanlarla avantajlar sunuyor. En fazla kullanılan ve tercih edilen kredi kartlarından olan World kredi kartı da yaptığı kampanyalarla en fazla katkı sağlayanlardan. Şimdi World kampanyaları ile yapılan alışverişlerde normal taksit özelliğinin yanında +3 taksit daha kullanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile moda sektörüne ait olan kozmetik, özel giyim, saat ve optik alanlarında yapılacak olan alışverişlere kredi kartının taksit özelliğine ek olarak 3 taksit daha sunuyor. Bu sayede alışverişlerinizi yaparken ödemeyi daha kolay yapacağınız rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan World kredi kartına sahip olan bireysel kullanıcıların tamamı yararlanabilir. Kurumsal ve ticari kredi kartları bu kampanyanın dışında tutulur. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için alışverişin World üyesi işyerlerinden yapılması gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenen son süre 31 Ağustos 2015’tir. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar 50 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekir. Alışverişin World işyerlerinden yapılması gerekir ve World özellikli POS cihazından çekilmesi gerekir.

Kampanyadan nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanya için kayıt yaptırmaya ya da alışveriş öncesi mesaj göndermeye gerek yoktur. World üyesi iş yerlerinden World kredi kartı ile yapılacak ödemeyi World özellikli POS cihazından yapmanız halinde ve alışverişin tutarının en az 50 TL olması halinde kasada ki görevliye kampanyadan yararlanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Sektörlerde Geçerlidir?

Bu kampanya moda alanına giren özel giyim, saat, optik ve ayakkabı sektörlerinde geçerlidir. Bu sektörler dışında ki alanlarda yapılan harcamalar kampanya kapsamının dışında olduğu için ekstra taksit avantajı sunulmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.