Kampanya Bulucu

World Kart’tan Aralık Ayına Özel Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

World kredi kartı düzenli olarak her ay başlattığı otomatik ödeme talimatı kampanyalarını Aralık ayı için de başlattı. Şimdi World kampanyaları ile otomatik fatura ödeme talimatı vererek 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında düzenli olarak ödediğiniz faturalar için ya da HGS ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verirseniz, her talimat için 10 TL Worldpuan, kampanya süresince de toplamda 50 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel World kredi kartına sahip olan ya da Yapı Kredi bankasında Mevduat hesabı olan müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Bireysel olmayan kredi kartları ya da hesaplar kampanya kapsamının dışındadır. Ayrıca kampanya sadece vadesiz mevduat hesaplarında geçerlidir. Vadeli mevduat hesapları kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Bunun için banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp 11 haneli TC kimlik numarasını da yazara 4470’e göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra vereceğiniz talimatlardan 10 TL Maxipuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 10 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı daha sonra da talimatlar verilmelidir. Kampanya tarihleri dışında verilen talimatlar kampanya kapsamının dışındadır.

Hangi Talimatlar Kampanya Kapsamındadır?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için vermiş olduğunuz talimatın 1 Aralık 2015 tarihi ile 10 Şubat 2016 tarihleri arasında en az 1 defa ödeme yapılmış olması gerekmektedir. Ayrıca verilen talimatların 30 Nisan 2016 tarihine kadar geçerli olmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.