World Kart'tan Andre Rieu Konserine Yüzde 10 İndirim | Kampanya Bulucu

World Kart’tan Andre Rieu Konserine Yüzde 10 İndirim

World Kart’tan Andre Rieu Konserine Yüzde 10 İndirim

Dünyaca ünlü müzisyen Andre Rieu konser için Türkiye’ye gelecek. Yapı Kredi Bankası da bunun sponsorlarından biri olarak alınan biletlerde ayrıcalık tanıyor. Şimdi Yapı Kredi kampanyaları ile alacağınız biletler yüzde 10 indirimli olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu World kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi bankasına bağlı olan tüm bireysel kredi kartları ile alacağınız biletler %10 indirimli olacak. İndirim sadece Andre Rieu’nun Ankara ve İstanbul konserlerinde geçerlidir. Üstelik kampanya kapsamında bir kerede 9 bilet alabilme şansınız bulunur.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm World kredi kartları yararlanabilir. Kampanya Yapı Kredi’ye ait kredi kartlarında geçerlidir. Hem bireysel kartlar, hem de ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanabilirler. Tek şart World üyesi işyerlerinden bilet alımı yapılmasıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza gerek yok. Kampanya tarihleri arasında Biletix’ten Andre Rieu İstanbul ve Ankara konserlerine bilet almanız yeterli olacaktır. Aldığınız biletler %10 indirimli olarak ekstrenize yansıyacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

21 aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 4 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında bilet alımlarını gerçekleştirmelilerdir. Kampanya tarihleri dışında yapılan bilet alımlarında kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya kapsamında indirimli biletleri tek seferde 9 adet ile sınırlı olarak alabilirsiniz. Daha fazla bilet alımlarında kampanya indirimi geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya sadece World özellikli Pos cihazlarından yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya İçin Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Yapı Kredi önceden haber vermeksizin bu kampanyanın koşullarını değiştirme ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Ayrıca kampanyanın ilanında yer alan yazım yanlışları Yapı Kredi sorumluluğunda değildir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ