Kampanya Bulucu

World Kart’tan Alışveriş Asistanı ile 25 TL Worldpuan

World kart, Alışveriş Asistanı Uygulamasında bulunan alışveriş merkezlerinden yapılan alışverişleri kapsayacak bir kampanya başlattı. World kampanyalarını takip etmek için bu uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz. Bu uygulamada bulunan beyaz eşya ve teknoloji mağazalarından bir kerede 250 TL ve üzeri harcama yaparsanız, 25 TL worldpuan kazanırsınız.

Kampanyaya katılmanız için yapmanız gereken ilk şey iOs ya da Android işletim sistemine sahip telefonlardan World Alışveriş Asistanı uygulamasını indirmelisiniz. Uygulamayı indirip çalıştırdığınızda “diğer” yazan kısma girerek müşteri numaranız ile giriş yapmalısınız. Daha sonra “Bana Özel” kısımdan kampanyaları inceleyebilir ve katılmak istediğiniz kampanyanın üzerinde bulunan “kampanyaya katıl” butonu ile katılabilirsiniz. Kampanya 28 Şubat 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu kampanyadan yararlanmak için bahsedilen mağazalardan tek faturada 250 TL’lik alışveriş yapmanız gerekir. Kazandığınız puanlar 17 Mart tarihine kadar kartınıza yüklenir ve 28 Mart’a kadar bu puanları kullanmanız gerekir.

World Kart Alışveriş Asistanı

World Kart Alışveriş Asistanı Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan teknoloji ve beyaz eşya mağazalarında 1-28 Şubat 2015 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları (ticari kartlar hariç) ve bireysel banka kartları ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan bir defa 25 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 17 Mart 2015 tarihine kadar yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 28 Mart 2015 olup, kullanılmayan puanlar 29 Mart 2015’te geri alınacaktır. Bireysel banka kartlarından yapılan harcamalardan kazanılan puanlar 18 Mart 2015 tarihinde yüklenecektir. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.