Kampanya Bulucu

World Kart’tan 100 TL Worldpuan Yeni Yıl Hediyesi

World Kart yeni başlatmış olduğu kampanya ile yeni yıl için yapılan alışverişleri daha cazip hale getiriyor. Aralık ayı içerisinde yapılan ilk 100 TL harcamadan sonra ki her 100 TL harcamaya 10 TL Worldpuan vererek toplamda 100 TL Worldpuan kazandırıyor.

Kampanya birçok kategoride ki alışverişlerde geçerli. Çok katlı mağaza, Aksesuar, giyim, ayakkabı, gıda marketi, kozmetik, Elektronik, kuyum, saat, optik, iletişim gibi sektörlerin hepsi kampanya kapsamının dahilinde. Kampanya kapsamında yapılacak olan 100 TL’lik alışverişin tek seferde yapılması gerekiyor. Taksitli ya da peşin olması önemli değildir. Kampanya kişi bazlı olup, bir kişi bu kampanyadan en fazla 100 TL worldpuan kazanabilir. Kampanyanın geçerliliği için World üye işyerlerinin olması gerekir ve alışverişin World kredi kartı ile yapılması gerekir. Nakit çekim kartları, iade ve iptal işlemleri gibi durumlar kampanya kapsamına alınmayacaktır. Kampanyaya kayıt olmak için telefonlarınızın mesaj bölümüne KAZAN yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini 3160’a göndermeniz yeterlidir.

World Kart Yeni Yıl

World Kredi Kartı 100 TL Wordpuan Kampanyasının detayları şu şekilde:

Kampanya 1 Aralık – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik market ve iletişim sektörlerindeki World Üye İşyerleri’nde yapılacak alışverişler için geçerlidir. Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar (ticari kartlar hariç), Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar ile yapılacak alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir. Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160’a gönderilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 15 Ocak 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 26 Ocak 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Ocak 2015’te geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar TLcard’lara 21 Ocak 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık TLcard olması durumunda yüklenecektir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir. Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635’e SMS göndermelidir. Kampanyaya World, adios ve Play Facebook sayfaları ve World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden de katılım sağlanabilecektir. TLcard’lar için SMS, Facebook veya World Alışveriş Asistanı uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmemektedir. Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir. Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

 

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.