Kampanya Bulucu

World Kart’ta HGS ile 4 Geçişten Biri Bedava

Yapı Kredi kampanyaları ile şimdi HGS almak çok daha avantajlı. Çünkü Yapı Kredi ile kampanya tarihleri arasında HGS alanlar 4 geçişten birini ücretsiz olarak yapıyor. Ücretsiz HGS etiketi ve kazanacağınız Worldpuanlar da diğer katkıları.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

World kampanyaları ile HGS’niz için otomatik yükleme talimatı verdiğinizde Ağustos ayının sonuna kadar yapacağınız her 4 geçişin 1 ücretsiz olacak. Ayrıca verdiğiniz talimat için 10 TL Worldpuan da kartınızın hesabına yüklenecek. HGS etiketi de tamamen ücretsiz olarak size sunulacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm bireysel World kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapılması gereken tek şey HGS için otomatik yükleme talimatı vermek. Kampanyadan sadece ilk defa verilecek talimatlar yararlanabilir. Daha önce verilip, iptal edilip, tekrar verilen talimatlar kampanya kapsamında değerlendirilmez. Ayrıca talimatı vermeden önce kampanyaya da kayıt yaptırmak gerekecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için kısa mesaj göndererek kayıt yaptırmak gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne HGS yazıp, bir boşluk bırakıp, TC kimlik numaranızı da ekleyerek 4454’e göndermeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra talimatı vererek kampanyaya katılabilirsiniz. Onay mesajından önce verilen talimatlar kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Temmuz ayına özel olarak başladığı için, 1 Temmuz tarihinde başlayan kampanya 31 Temmuz 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak için bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da talimatı vermelisiniz. Bunları yaptığınızda 31 ağustos 2015 tarihine kadar yapacağınız her 4 geçişten biri tamamen ücretsiz olacaktır.

Talimatları Nereden Verebilirim?

Kampanya için verilecek talimatlarda istediğiniz kanalı kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden, ATM’lerden, Telefon bankacılığından ya da internet şubelerinden verilen talimatların tamamı geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.