Kampanya Bulucu

World Kart’a Özel Konserlerde Yüzde 10 İndirim Fırsatı

Yapı Kredi’nin ana sponsorluğunu yaptığı” Good Music in Town” müzik festivali, şimdi World kredi kartına sahip kişilere daha avantajlı World kampanyaları ile bu konser biletlerini %10 daha ucuz alabilirsiniz. Üstelik taksitli olarak ödeyebilme imkanı ile birlikte.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı kredi kampanyaları ile dünyanın en önemli sanatçılarının katıldığı müzik festivalinde biletini %10 indirimli alabilirsiniz. Ekim ve Kasım ayında yapılacak olan bu festivalin biletlerini hem indirimli, hem de 6 taksitli olarak Biletix’ten satın alabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm World ve World ailesi diğer kredi kartlarında geçerli olacaktır. Hem sanal kredi karlarında, hem de kurumsal ve bireysel kredi kartlarında geçerli olacak olan bu kampanyada asıl ve ek kartları kullanarak kampanya kapsamında avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Faydalanacağım?

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey World kredi kartınız ile Biletix’ten bu konserlere bilet almak olacaktır. Bunun dışında başka bir işlem yapmanız gerek yok. Bu kampanyayı Biletix kampanyaları ile birleştirebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir katılım mesajı atmanıza ya da kampanyaya kayıt yaptırmanıza gerek yoktur.

Bu kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Ekim ve Kasım aylarında yapılacak konserlerin biletlerini indirimli ve taksitli almak için 21 Ağustos ile 3 eylül 2015 tarihleri arasında biletinizi almanız gerekir. Bu tarihlerin dışında alınan biletlerde kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanyadan Yararlanmak Ücretli Midir?

Kampanyadan yararlandığınız için herhangi bir ücretlendirme söz konusu olmayacaktır. Kampanya kapsamında kullanmış olduğunuz 6 taksit özelliğinde de taksitlerden vade farkı yansımayacaktır. Peşin fiyatına almış olduğunuz biletleri hiçbir vade farkı ödemeden taksitli olarak ödeyebilir, aynı zamnda da indirimden yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.