Kampanya Bulucu

World Kart Yeni Yıl’da Bonkör Kampanya

Vadaa kredi kartlarına özel gıda, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, kırtasiye, oyuncak, züccaciye ya da ev tekstil sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapacağınız ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 18 TL, toplamda 108 TL’ye kadar World Puan hediye edecek.

Kampanyaya katılmak için bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden 4454 ‘ e “KAZAN” yazıp kısa mesaj olarak göndermeniz kampanyaya katılmanız için yeterli olacaktır. Kampanyaya katıldığınıza dair onay mesajı geldikten sonra kampanya kapsamındaki harcamalarınıza başlayabilirsiniz. Bununla beraber Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden de kampanyaya katılabilir ve kampanya kapsamında kazandığınız World Puanları gözlemleyebilirsiniz. Yapı kredi cüzdan uygulamasını Android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Yapı Kredi cüzdan uygulamasını  indirmek için Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki Arama butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaptığınızda karşınıza gelen kampanyalar ekranından ” 2018’e girerken 108 TL Worldpuan!” ile biten kampanyanı altındaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz, Yapı Kredi Cüzdan Uygulamasını indirmek için Apple Store  üzerindeki büyüteç şeklindeki Arama butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelen arama kutucuğuna Yapı Kredi Cüzdan yazın. Daha sonra karşınıza gelen indirme sayfasındaki yeşil ile belirtilmiş olan “İndir” butonuna tıklayıp Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını indirin. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra gerekli giriş işlemlerini yaptığınızda karşınıza gelen kampanyalar ekranından ” 2018’e girerken 108 TL Worldpuan!” ile biten kampanyanı altındaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

16 Aralık 2017 ile 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.  Bu tarihler dışında ve kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan alışverişler kampanya dışındadır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 5 Ocak 2018 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 16 Ocak 2018’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 17 Ocak 2018’de geri alınacaktır.
  • Kısa mesaj ile katılım ücreti, tüm operatörlerden 0,65 TL’dir.
  • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
  • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Yapı kredi Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. tüm hakları gizlidir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.