Kampanya Bulucu

World Kart Otomatik Ödeme Talimatına 60 TL

World Kart’tan müşterilerini sevindiren kampanya geldi. Bu kampanya kapsamında ve kampanya geçerlilik süresi boyunca bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz ilk yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 20 TL, ilk talimattan sonra vereceğiniz her yeni talimat için 10 TL, toplamda 60 TL Worlpuan hediye kazanacaksınız. Yapı Kredi Mobil üzerinden kampanya linki altında bulunan ” HEMEN KATIL ” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra kampanyalarım bölümünde kampanya aktif hale geldikten sonra alışverişinizi yaptığınız taktirde 30 TL World Puan kazanabilirsiniz. Eğer Yapı Kredi uygulamasına sahip değil iseniz, Yapı Kredi mobili cihazınıza indirmek için, Yapı Kredi Mobil uygulamasına henüz sahip değilseniz aşağıda ki anlatım ile kolaylık Yapı Kredi mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Yapı Kredi  mobili indirmek için eğer Android bir telefona sahip iseniz Google Play Store üzerindeki arama kutusuna Yapı Kredi Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Uygulamayı içerisindeki gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra kazandığınız World puanları gözlemleyebilirsiniz. Eğer İOS işletim sistemine sahip bir telefona sahip iseniz,  Apple Store  üzerindeki arama kutusuna Yapı Kredi Mobil yazdıktan sonra çıkan uygulamaya tıklayın. Daha sonra uygulamanın sayfasındaki yeşil ile gösterilen “İNDİR” butonuna tıklayın. Yapı Kredi Mobili indirdikten sonra hem bakiyeniz borçlarınız bir çok bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. World puanlar bölümünden Kampanya dahilinde ve daha önceden birikmiş tüm World puanlar gözlemleyebilirsiniz.Yapı Kredi Mobili edindikten sonra kampanyalar kısmında yer alan “World Kart Otomatik Ödeme Talimatına 60 TL” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra bana özel bölümünde kampanyayı gözlemledikten sonra alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

11 Haziran 2018 ile 10 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Yani kampanya yalnızca Bu tarihler arasında ve kampanya katılımından sonra yapılan harcamalarda geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında kazandığınız World puanlar 15 Ağustos 2018’de harcama yapılan kredi kartınıza yüklenecek.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Yapı krediA.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da isteğiniz var ise Yapı Kredi 7/24 açık müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Kampanyaya katılmak için, Yapı Kredi üzerinden “HEMEN KATIL’ın” tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL World Puankazanabilir.
  • Yapı Kredi A.Ş tüm hakları gizldir.
  • Yapı Kredi kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.