Kampanya Bulucu

World Kart Ocak Ayı Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Kredi kartlarının yapmış olduğu otomatik ödeme talimatı verme kampanyaları sık olarak gündeme geliyor. Yeni yılın ilk otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası World Kart’tan geldi. World Kart ile Ocak ayı içerisinde vermiş olduğunuz her otomatik fatura ödeme talimatı için 10 TL puan kazanacaksınız.

Eğer bu kampanyaya katılmak istiyorsanız, otomatik ödeme talimatı vermeden önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir. Kayıt için telefonların mesaj bölümüne FATURA yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli TC kimlik numarasını yazıp 3160’a göndermeniz yeterli olacaktır. Size gelen onay mesajından sonra talimatları verebilirsiniz. Otomatik fatura ödeme talimatlarını HGS için de verebilirsiniz. 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olacak olan bu kampanyada kazanabileceğiniz en fazla tutar 50 TL olacaktır. Kampanya sadece bireysel kredi kartlarında değil, aynı zamanda vadesiz mevduat hesabından verilerek de geçerli olacak. İptal edip tekrar vereceğiniz fatura ödeme talimatları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

World Kart Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

World Kart Ocak Ayı Fatura Ödeme Talimatı Kampanyasının detayları:

1 Ocak – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında müşterilerimiz kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL değerinde puan kazanabileceklerdir. Kampanya kapsamında bireysel vadesiz mevduat hesabından veya bireysel kredi kartından verilen talimatlar değerlendirilecektir. Kampanyaya bireysel kredi kartından verilecek HGS talimatları da dahildir. Kampanya boyunca verilen her talimat için 1 Ocak – 28 Şubat 2015 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Mart 2015 tarihinde bireysel kredi kartınıza yansıtılacaktır. Ödüllendirme yapılabilmesi için müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir. Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan veya kredi kartına verilen fatura talimatı veya HGS iptal edilip hesaptan bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir. Müşterilerimizin, kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır. Kampanya döneminden en fazla üç ay öncesine kadar iptal edilmiş fatura ödeme veya HGS talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde tekrar verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir. Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, müşteriye ödül verilmeyecektir. Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir. Kredi kartı hesabınızdan ödenen anlaşmalı kurumlara ait faturalar her bir 0 – 50 TL arası fatura/prim ödemesi için 0,75 TL; 50,01 – 100 TL arası fatura ödemesi için 1,50 TL; 100,01 TL ve üzeri fatura için ise fatura tutarının %2,00’si kadar işlem ücreti alınacaktır World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 15 Haziran 2015 tarihinde müşteriden geri alınacaktır. Kampanyaya katılım için; FATURA yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 3160’a SMS ile gönderilmesi gerekmektedir SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.