Kampanya Bulucu

World Kart Kasım Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Worldcard’ınız ile vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarında veya HGS talimatınıza 10 TL Worldpuan, toplamda 50 TL’ye varan Worldpuan kazanma şansı yakalayacaksınız.

WorldCard Kasım Fatura Ödeme Talimatı Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak için TALIMAT yazıp bir boşluk bırakıp ardından 11 haneli TC kimlik numaranızı yazıp 4470’e göndermeniz yeterli olacaktır. Verdiğiniz her talimat için 1 Kasım-31 Aralık 2015 tarihleri arasında en az 1 defa ödeme yapmış olmanız gerekmektedir. Kampanya dahilinde kazanmış olduğunuz puanlar 15 Ocak 2016 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Hesabınıza hediyenizin yatırılabilmesi için en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartınızın veya banka kartınızın bulunması gerekmektedir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 1 Kasım-30 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya bu tarihler arasında bireysel mevduat hesabından veya kredi kartlarından  otomatik ödeme ya da HGS talimatı veren müşteriler için geçerli olacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilecektir?

Kampanyadan otomatik ödeme talimatında bulunan ve en az bir defa ödeme yapmış olan müşteriler faydalanabilecektir.Kampanya kapsamında bireysel vadesiz mevduat hesabından veya bireysel kredi kartından verilen talimatlar değerlendirilecektir.Kampanya dönemi öncesinde hesaba verilen fatura, HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanırsa veya kredi kartına verilen fatura, HGS talimatı iptal edilip hesaba bağlanırsa kampanyaya dahil değildir.World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir.

Verilen Her Ödeme Talimatı İçin Ödüllendirme Yapılır Mı?

Vermiş olduğunuz birden fazla talimatlardan sadece 1 tanesi için ödüllendirme yapılacaktır.

Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir. Kredi kartı hesabından otomatik ödeme talimatı ile yapılan fatura ödemelerinden kampanya kapsamında Aralık 2015 sonuna kadar ücret alınmayacaktır.

Kampanya Koşullarını Sağlamayan Müşteriler İçin Ne Yapılacaktır?

Şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 15 Nisan 2016 tarihinde müşteriden geri alınacaktır.

Kampanya Katılımı İçin Gönderilen Sms’ler Ücretli Midir?

SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,65 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL’dir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.