World Kart ile Konya'da 4 Toplu Ulaşımdan 1'i Bedava | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

World Kart ile Konya’da 4 Toplu Ulaşımdan 1’i Bedava

Kredi kartlarının temassız özellikleri çıktığından bu yana teknoloji, birçok alanda kredi kartının kullanılmasına olanak veriyor. Bunlardan bir tanesi de toplu ulaşım araçları için kullanılan akıllı kartlar yerine kullanılmasıdır. Üstelik bu alanda World kampanyaları da başladı.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında temassız özelliği olan World kredi kartlarının Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu ulaşım araçlarında kullanılması durumunda 4 seyahatten bir tanesi hediye edilecektir ve ekstreye 1 adet ulaşım bedeli geri ödenmiş olarak yansıyacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya tüm Yapı Kredi müşterilerinin katımına açıktır. Fakat kampanyadan yararlanabilmeniz için temassız özelliği olan World kredi kartı kullanmanız gerekir. Diğer kredi kartları bu kampanyadan teknik altyapının yetersizliğinden dolayı yararlanması mümkün değildir.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanya için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Direk olarak toplu ulaşım araçlarında kullanmanız kampanyaya katılmanız için yeterlidir. Kampanya tarihleri arasında yapacağınız her 4 kullanımdan bir tanesi geri hesabınıza yatacaktır. Bunun detaylarını ekstrenizde görebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler kampanya tarihleri arasında 4 ya da katları şeklinde kullanım yapabilirler. Kampanya süresi boyunca en fazla 10 TL indirim kazanabilme şansınız bulunur.

Kampanya Hangi Koşullarda Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamında kredi kartı ile yapacağınız yolculuklar, Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçlarında ki Elkartlar ile aynı tutardadır. İade edilen ücretler de yine aynı tutarda olacaktır. Kampanya süresi içinde bir ayda en fazla 10 TL, yani kampanya ile en fazla 20 TL indirim alabilme şansınız vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.