Kampanya Bulucu

World kart ile Konya Toplu Ulaşımda 4 Seyahatten 1’i Ücretsiz

World Kart, temassız kredi kartlarının özelliklerini birçok ilde otobüs bileti olarak kullanacağı projeye başladı. Birçok ilde kullanılmaya başlayan bu sistem şimdi de Konya’da. World kampanyaları ile artık kredi kartınız ile şehir içerisinde ki belediye otobüslere binebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu kerdi kartı kampanyası ile sadece World kredi kartınızın temassız ödeme özelliğini kullanarak artık Konya’da da büyükşehir belediyesine ait otobüslere binilebilecek. Üstelik başlaya kampanya ile kampanya tarihleri arasında 4 kez bindiğinizde bir tanesi ücretsiz olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm bankalara ait olan bireysel World kredi kartlarının hepsi yararlanabilir. Tabi yararlanmanız için kredi kartının temassız ödeme özelliğinin olması gerekir. Böyle bir özellik yok ise otobüslerde ve diğer toplu ulaşım araçlarında ödeme de yapamazsınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

200 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihler arasında en az 4 defa toplu ulaşımda World kredi kartını kullanması gerekir. Aksi taktirde kampanyada herhangi bir indirim uygulanamayacaktır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanacağım?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kampanya kaydı yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Direk olarak otobüslerde kredi kartınızı kullanmanız kampanyaya katılmanız açısından yeterlidir. Kampanyanın sizse sunmuş olduğu indirim kampanya bittikten sonra ki ay içerisinde ekstrenize yansıyacaktır.

İndirim Bedeli Ne Kadar Olacak?

Seyahat ücretleri Konya içerisinde kullanılan ulaşım kartı ELkart ile aynı tutarda olacaktır. 4 defa kullanmanız durumuna bu tarife üzerinden hesaplanan bir ulaşım ekstrenizde size iade edilecektir. Ekstrenizden takip edebilmeniz için Eylül ayı içerisinde ki ekstrenizde Konya ulaşım Kampanyası ibaresi ile iade edilen tutar gösterilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.