Kampanya Bulucu

World ile Akaryakıtınızı Opet’ten Alın 30 TL Ekstre İndirimi Kazanın!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“World ile Akaryakıtınızı Opet’ten Alın 30 TL Ekstre İndirimi Kazanın!” kampanyası ile birlikte kampanya kapsamında belirlenmiş olan tarihler içinde World üyesi iş yeri olan Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde 4 kez tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alışverişinde bulunacak olan kişiler kampanya kapsamında belirlenmiş olan ileriki bir tarihte World Üyesi İş yeri olan Opet ve Sunpet istasyonlarında kullanabilecekleri yakıt kazanma fırsatını elde edecektir. Kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler 30 TL değerinde yakıt alımı yaptığında 30 TL değerinde ekstre indirimi kazanacakken, kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden katılacak olan kişiler ise 50 TL değerinde yakıt alımı yapması halinde 50 TL değerinde ekstre indirimi kazanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Mayıs ve 30 Haziran 2017 tarihleri arasında yakıt alışverişinde bulunması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen Yapı Kredi bireysel kredi kartı ya da Yapı Kredi banka kartı sahiplerinin AKARYAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan müşteri numarasını yazarak 4454’e, Yapı Kredi World Business kredi kartı sahiplerinin OTUZ yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini yazarak 4454’e, Albaraka Worldcard sahiplerinin AKARYAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp AL yazdıktan sonra bir kez daha boşluk bırakıp 8 haneli olacak şekilde müşteri numaralarını yazarak 4454’e ve Vakıfbank Worldcard sahiplerinin AKARYAKIT yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp karta ait numaranın son 6 hanesini yazarak 6635’e kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir.

Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak isteyen kişilerin öncelikle bu uygulamayı iOS ya da Android işletim sistemine sahip olan akıllı cep telefonu uygulama marketinden indirmeleri gerekmektedir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyaya Vakıfbank Worldcard, Albarak Worldcard ve Yapı Kredi World Business kredi kartları ile yapılacak olan alışverişler dahil edilmiş olup bu kartlar ile alışveriş yapacak olan kişilerin Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması mümkün değildir. Bununla birlikte Anadolubank Worldcard, Türkiye Ekonomi Bankası Worldcard, Yapı Kredi TL Card ve lisanslı banka ticari kartları ile yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kazandığım Ekstre İndirimi Ne Zaman Kullanabilirim?

Kampanyaya kısa mesaj ya da Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılan kişilerin 1 Temmuz ve 10 Temmuz 2017 tarihleri içerisinde World üyesi iş yeri olan OPET ya da SUNPET akaryakıt istasyonları üzerinden 30 TL ya da 50 TL değerinde alışveriş yapması gerekmektedir.

Kazandığım Ekstre İndirimler Kartıma Ne Zaman Yansıyacak?

Kampanya kapsamında kazanılan ekstre indirimleri bireysel kredi kartı sahiplerinin kredi kartlarına 20 Temmuz 2017 tarihine kadar, bireysel banka kartı sahiplerinin banka kartlarına 27 Temmuz 2017 tarihine kadar, Yapı Kredi Business kredi kartlar sahiplerinin kredi kartına 20 Temmuz 2017 tarihine kadar ve kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılmış olan kişilerin kullanmış oldukları kartlara 27 Temmuz 2017 tarihine kadar yüklenecektir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş olduğu için her bir müşterinin kampanyadan en fazla bir kez yararlanmasına izin verilmiş olup, kampanyaya kısa mesaj yolu ile katılan kişiler en fazla 30 TL değerinde ekstre indirimi kazanacak olup, kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılan kişiler en fazla 50 TL değerinde ekstre indirimi kazanabilecektir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında yapılacak olan işlemlerin Opet ve Sunpet markaları tanımlı olan Yapı Kredi World üyesi iş yeri olan istasyonlar üzerinden yapılması gerekmektedir.

Yapı Kredi Cüzdan mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak ekstra 20 TL değerinde indirim kazanmanız mümkündür.

Aynı gün içerisinde yapılacak olan alışverişlerden yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya World Puan kullanılarak yapılan alışverişler dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin iadesi ya da iptali gerçekleştiği takdirde kampanyadan ekstre indirimi kazanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanya ile ilgili olarak detaylı bilgilere Worldcard ve Yapı Kredi Bankası Ticari Kartlar resmi internet siteleri üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Yapı Kredi Bankası, Opet ve Sunpet önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili olarak belirlenmiş oldukları koşulların tamamını ya da belirli bir bölümünü değişikliğe uğratma ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.