Kampanya Bulucu

World Card’tan Temmuz Ayı Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Bankaların size sunmuş olduğu kolaylık ve ayrıcalıklardan birisi de otomatik fatura ödeme talimatlarıdır. Bu sayede hem faturalarınız takip etmekten kurtulur, hem de bankaların size sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi World kampanyaları ile talimat verdikçe Worldpuan kazanabilirsiniz.

Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile World kredi kartınıza vereceğiniz her otomatik fatura ödeme talimatı ya da HGS talimatı için 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanya ile bu avantajdan toplamda 5 kere yararlanarak 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilme şansınız var.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan vadesiz mevduat hesabına sahip olan, ya da bireysel World kredi kartına sahip olan herkes yararlanabilir. Hesabınızdan ya da kredi kartınızdan, kampanya tarihleri arasında talimatınızı vererek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için talimat göndermeden önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya katılmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne TALIMAT yazıp, bir boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da ekleyerek 4470’e mesaj göndermeniz gerekir. Size gelen onay mesajından sonra talimatları vererek bu kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Temmuz ayı içerisinde geçerli olacak. Yani 1 Temmuz tarihinden başlayarak 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihler arasında ilk önce kayıt mesajı göndermesi, sonra da talimatları vermesi gerekir.

Nasıl Talimat Verebilirim?

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınız istediğiniz kanaldan verebilirsiniz. İsterseniz banka şubelerinden, isterseniz internet ya da mobil şubelerden, ATM’lerden ya da telefon bankacılığından otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Kampanya Hangi Şartlarda Geçerli Olacak?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için tüm işlemlerin kampanya tarihleri içerisinde yapılması gerekir. Ayrıca talimatların hepsi yeni olmalıdır. Eski talimatları iptal edip, yeniden verirseniz, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmeniz için 31 ağustos 2015 tarihine kadar en az bir defa ödem yapılmış olması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.