World Bahar Kampanyası ile 50 TL Worldpuan Hediye | Kampanya Bulucu

World Bahar Kampanyası ile 50 TL Worldpuan Hediye

World Bahar Kampanyası ile 50 TL Worldpuan Hediye

Bahar aylarının gelmesi ile yapılan alışverişlerin de boyutu bir miktar değişti. Bunun için world kampanyaları ile alışverişlerinizi yaparken bir yandan da daha fazla worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında World kredi kartınızı kullanarak belirli sektörlerde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan toplamda 50 TL’ye kadar Worldpuan kazanma şansınız olur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?                   

Bu kampanya tüm Yapı Kredi bireysel kredi kartlarında ve bireysel TLcard’larda geçerli olacaktır. Ayrıca Vakıfbank ve Albaraka World kredi kartları da bu kampanyadan yararlanabilir. Fakat Anadolubank ve TEB kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Puan kullanımı ile yapılan alışverişler de bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra belirlenen sektörlerde World kredi kartınız ile yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonra ki her 100 TL ve üzeri alışverişten 10 TL Worldpuan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt olmak için Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile katıldığınızda kampanyadan 75 TL’ye kadar Worldpuan kazanabilirsiniz. Ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj atarak da kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne BAHAR yazıp, bir boşluk bırakıp, müşteri numarasını da ekleyip 4454’e göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Kadar Sürecek?

1 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da alışverişler yapılmalıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ