Kampanya Bulucu

World Alışveriş Asistanı’ndan Caribou Coffee Kampanyası

World kampanyaları, yeni bir uygulama başlatmıştı. World Alışveriş Asistanı olarak başlayan bu uygulamada Caribou Coffee kampanyaları da başladı. Sizde bu uygulamayı cep telefonunuza indirerek sizde Caribou Coffee’den bir adet Smoothie aldığınızda, ikincisi hediye olarak size sunulur.

Kampanya 30 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız öncelikle Android ya da iOs işletim sistemine sahip cep telefonu ya da tabletlerden World Alışveriş Asistanı uygulamasını indirmek gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra “Diğer” kısmında yer alan bölüme müşteri numarası ile giriş yapmak gerekecektir. Giriş yaptıktan sonra “Bana Özel” yazan kısımda kampanyaları göreceksiniz. Bu kampanyalardan istediğinize “kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz. Daha sonra size gelecek kampanya kodunu kasiyere vermiş olduğunuzda kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya ödemeyi Yapı Kredi kredi kartları ya da bankamatik kartları ile yapıldığında geçerli olacaktır. Ticari kartlar ise bu kampanyanın dışında tutulmuştur.

World Kart Alışveriş Asistanı Coffee Kampanyası

World Alışveriş Asistanı Caribou Coffee kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasında yer alan AVM’lerde bulunan Caribou şubelerinde 23 Mart 2015 – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve banka kartları (ticari kartlar hariç) ile yapılacak alışverişler dahil olup, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilir.

Yapı Kredi ve Caribou Coffee Türkiye tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.