World Alışveriş Asistanı'ndan Ağustos Ayına Özel kampanya | Kampanya Bulucu

World Alışveriş Asistanı’ndan Ağustos Ayına Özel kampanya

World Alışveriş Asistanı’ndan Ağustos Ayına Özel kampanya

World Alışveriş Asistanı uygulaması birçok kredi kartı kullanıcısına özel kampanya ve avantaj sunmaya devam ediyor. Şimdisiz de World kampanyaları ile bu uygulamayı indirerek size özel kampanyalardan haberdar olabilir ve onlara hemen katılabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile World Alışveriş Asistanı uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek, ya da önceden indirdiğiniz bu uygulamayı kullanarak size belirtilen AVM ve sektörlerde ki her 100 TL harcama için 10 TL puan kazanacağınız kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm World müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen tüm World müşterileri akıllı cep telefonuna World Alışveriş Asistanını indirerek ve bu uygulamayı kullanmaya başlayarak bu kampanyalardan yararlanabilir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk olarak iOS ya da Android işletim sistemine sahip telefonlara uygun olan World Alışveriş Asistanı uygulamasını indirmeniz gerekir. İndirdikten sonra müşteri numarası ve bilgilerini kullanarak giriş yapmalısınız. Giriş yaptığınızda önünüze çıkan seçeneklerde “Bana Özel” kısmında size özel kampanyaları görebileceksiniz. Buradan katıl butonuna tıkladığınızda kampanyaya otomatik olarak katılmış olursunuz. Geriye kalan tek şey kampanya şartlarına uygun alışverişi yapmaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

World Alışveriş Asistanı’ndan her zaman aktif olan bir takım kampanyalar size özel olarak yer alacaktır. Fakat yukarıda bahsedilen kampanya için belirlenmiş olan tarih Ağustos ayı boyuncadır. Yani 1 Ağustos tarihinde başlar ve 31 Ağustos 2015 tarihine kadar devam eder.

Bu kampanya ile Kazandığım Worldpuanları Ne Zaman Alabilirim?

Bu kampanya kapsamında kazandığınız puanlar 22 Eylül 2015 tarihine kadar harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansıyacak ve size bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Yüklenen puanların 3 Ekim 2015 tarihine kadar kullanılması gerekir. Kullanılmayan puanlar 4 Ekim tarihinde otomatik olarak silinecektir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ