Woops'tan İnterneti Uçuran Kampanya | Kampanya Bulucu

Woops’tan İnterneti Uçuran Kampanya

Woops’tan İnterneti Uçuran Kampanya

Avea’nın gençlik kulübü olan Woops, gençlere birçok fırsat sunmaya ve onların ihtiyaçlarına uygun kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi Woops kampanyaları ile interneti oldukça bol paketleri, uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Avea kampanyası ile belirlenen tarihler arasında Woops üyesi olan müşteriler ayda sadece 43 TL ödeyerek her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS ve cepten kullanabileceği 7 GB internet alabilirler. İnternetin 3 GB’ı sadece gece 00:00 ile 06:00 arasında kullanılabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Woops üyelerinin katılımına açıktır. Fakat kampanyadan indirimli olarak yararlanabilmek için diğer operatörlerden ya da Avea faturasız hattan Avea faturalı hatta geçmiş olmanız gerekir. Yeni hat alan müşteriler de kampanyadan indirimli yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için 12 aylık taahhüt verilmesi gerekir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için gerekli şartları sağlamış ve Woops abonesi olmuş olduğunuz zaman, herhangi bir kanaldan bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Ya da telefonunuzun mesaj bölümüne DOLU yazıp, 4545’e göndererek tarifeye geçiş yapabilirsiniz. 12 aylık taahhüdü vermek için de telefonunuzun mesaj bölümüne SOZ yazıp, 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kampanyaya kayıt olmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

Tarifeyi kullanırken telefonunuzun mesaj bölümüne KALAN yazıp 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır. kalan haklarınızın bilgisi mesaj olarak size gelecektir. Gelen bilgiler SMS ve SES için son 6 saati, internet için ise son 12 saati kapsamamaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ