Kampanya Bulucu

Türk Telekom – Avea Woops Nasıl Yapılır? Kampanyalar ve Paketler

Türk Telekom tarafından gençlere sunulan “Woops Paketleri”, onlarca GB internet, yüzlerce dakika konuşma ve binlerce SMS içeriyor. Siz de bir Avea ya da yeni adıyla Türk Telekom kullanıcısı iseniz bu avantajlı kampanyalardan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey WOOPS yazıp 4545’e SMS göndermek. Bunun dışında herhangi bir Avea bayisinden ücretsiz olarak da yaptırabileceğiniz Woops üyeliğinin şartlarını sağlamak için 7-25 yaş aralığında bir genç olmanız yeterli.

Avea Woops Nedir?

Woops, eski adıyla Avea, yeni adıyla Türk Telekom firmasının 25 yaşın altındaki tüm genç kullanıcılarına sunduğu, birçok avantajlı kampanyayı bünyesinde barındıran bir hizmettir.

Woops Üyelik İşlemi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un gençlik hareketi Woops’a üye olmak çok kolay!

Woops’a üye olmak için aşağıdaki işlemlerden herhangi birini yerine getirmeniz yeterlidir:

 • Herhangi bir Türk Telekom (Avea) bayisine gidebilir ve yalnızca 1-2 dakika içerisinde ücretsiz olarak Woops abonesi olabilirsiniz. Merak etmeyin, bu işlem oldukça basittir ve sizden herhangi bir belge talep edilmez.
 • Ben geç saatlere kadar çalışıyorum veya yakınımda bir Avea bayisi yok diyorsanız, Türk Telekom hattınızdan 500’ü arayıp müşterisi temsilcisinden Avea Woops kaydınızı gerçekleştirmesini talep edebilirsiniz.
 • Müşteri hizmetleri denilince kasılıyorum diyorsanız sizler için de alternatif bir yol var; eğer hattınız kendi üzerinize kayıtlı ise WOOPS yazıp 4545’e SMS atabilirsiniz. Bu hizmet de tamamen ücretsizdir.
 • Hattım kendi üzerime kayıtlı değil, ben ne yapmalıyım diyorsanız, Türk Telekom sizin için de işleri kolaylaştırıyor. Hattınız anne babanızın veya başka birinin üzerine kayıtlı olsa bile WOOPS avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 11 haneli T.C. kimlik numaranızı rakamla yazıp 4545’e SMS göndermek. Bu işlem de tamamen ücretsizdir.

Gördüğünüz gibi Woops abonesi olmak için birbirinden kolay 4 seçenek var. Kendiniz için en uygun yöntemi seçip hemen Woops abonesi olabilirsiniz.

Türk Telekom’da Fırsatlar Bitmiyor: Türk Telekom Selfy Kampanyaları Nelerdir?

Ancak unutmamanız gereken birkaç püf nokta bulunuyor:

 • Woops abonesi olabilmek için bireysel bir Avea (Türk Telekom) kullanıcısı olmanız gerekiyor. Yani şirket veya kurumsal hatlar bu hizmetten faydalanamaz.
 • 7-25 yaş aralığında bir genç olmanız gerekiyor.
 • Bir T.C. kimlik numarası ile yalnızca bir kişi Woops abonesi olabilir.
 • Hattınızın faturalı ya da faturasız olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Tüm bireysel faturalı ve faturasız hat sahipleri Woops abonesi olabilir.
 • Şu an 25 yaşımdayım, 26. yaşıma geçince ne olacak diye endişeleniyorsanız boş yere endişelenmeyin! Woops’a kaydolduktan sonra isterseniz 50. yaşınıza ayak basın yine de Woops paketinde kalırsınız.

Woops İptal Edilebilir mi?

”Woops’lu olmak hoşuma gitmedi. Ayrılmak için ne yapmalıyım?” diye düşünüyorsanız bu sorunun da yanıtı oldukça basit. Woops’tan ayrılmak, en az Woops’a kayıt yaptırmak kadar kolay. Yapmanız gereken tek şey IPTAL WOOPS yazıp 4545’e SMS göndermek. Bu işlemin de ücretsiz olduğunu hatırlatalım.

Woops paket yenileme işlemi için ise hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Paketiniz dönem geçişlerinde otomatik olarak yenilenecektir.

Türk Telekom’dan Akıllı Telefon İsterseniz: Türk Telekom Akıllı Telefon Kampanyaları

Woops’a Kaydolunca Mevcut Tarifem / Paketim Değişir mi?

Woops’a geçmeniz durumunda mevcut tarife veya ücretlendirmeleriniz, siz değiştirmek istemediğiniz sürece değişmez. Woops’un avantajı size daha uygun olan kampanyalar üretmesidir. Bunları kullanıp kullanmamak tamamen sizin tercihiniz.

Faturasız Hattan Faturalı Hatta Geçersem Woops Üyeliğim Ne Olur?

Hiçbir değişiklik olmadan Woops üyeliğiniz devam eder. Woops üye olma işlemini gerçekleştirdikten sonra Woops iptali yalnızca sizin tasarrufunuzda gerçekleşir. Hat geçişlerinde böyle bir durum söz konusu olmaz.

Avea Woops Kampanyaları

Türk Telekom’un gençlik hareketi Woops, tüm kullanıcılarına birbirinden avantajlı kampanya ve paketler sunuyor. İnternet, konuşma ve SMS ağırlıklı bu kampanyalardan kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Aşağıda paylaşılan kampanyaların içeriklerinin dönemsel olarak değişebileceğini fakat bedava dakika, internet ve SMS paketlerinin içerikleri değişse de Türk Telekom tarafından müşterilerine kolaylık sağlamak adına sürekliliğini koruduğunu belirtelim.

Hediye SMS

 • Avea Woops kapısına adım atmanızın ilk hediyesi 2000 SMS. Woops’a üye olan tüm kullanıcılara 30 gün boyunca Türk Telekom mobil kullanıcıları ile kullanabilecekleri 2000 SMS hediye ediliyor.
 • Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey WOOPS yazıp 4545’e göndermek.

Woops Bedava İnternet

 • Woops’lu olduktan sonra gece saat 00:00 ile sabah saat 06:00 arasında bedava internet kullanabilirsiniz.
 • Bu kampanyadan yararlanabilmek için GECENET yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekiyor.

Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Faturalı Woops kullanıcılarının yanı sıra faturasız Woops’luların da katılabildiği bu kampanyada Bip Messenger, WhatsApp ve Wirofon uygulamalarını bedava kullanabilirsiniz. Ancak bu kampanyadan yararlanmak isteyen faturalı ve faturasız Avea kullanıcılarının yerine getirmesi gereken bir şart bulunuyor:

 • Faturasız Avea kullanıcılarının; 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapmaları,
 • Faturalı Avea kullanıcılarının ise en az 1 GB internet paketi ile konuşma ve SMS paketleri içeren bir tarifeye sahip olmaları gerekiyor.

Harika 2 GB Tarifesi

 • Faturalı Woops’lulara özel bu tarife ile 2 GB internet, her yöne 500 dakika konuşma ve her yöne 1000 SMS kazanabilirsiniz.
 • Bu tarifeye katılmak için HARIKA 2GB yazıp 5555’e SMS göndermeniz gerekiyor.

İçim Rahat Tarifesi

 • Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarının doyasıya konuştuğu bu tarifede her yöne 750 dakika konuşma fırsatına ek olarak 500 MB internet hediye ediliyor.
 • İçim Rahat tarifesine abone olmak için herhangi bir Türk Telekom bayisine uğrayabilirsiniz.

Fırsat 3-5-7 GB Paketleri

Woops faturasız paketler arasında yer alan Fırsat 3-5-7 GB paketleri arasından kullanım ihtiyacınıza göre istediğiniz paketi seçebilirsiniz. Bu paketlerde her yöne seçeceğiniz 3, 5 veya 7 GB internete ek olarak 750 dakika konuşma ve her yöne SMS bulunuyor.

Mis Paketler

Her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 1000 SMS’e ek olarak 2-4-6 veya 10 GB internet gibi fırsatlardan yararlanabileceğiniz Mis Paketler’de her ihtiyaca uygun fırsatlar bulunuyor.

Türk Telekom’dan Cebimde Tarifeleri

Her yöne 1000 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşmaya ek olarak 5-8-15 veya 20 GB internet seçebileceğiniz avantajlı Cebimde Tarifeler yalnızca Türk Telekom’da.

Pakete Ek Haftalık ve Günlük İnternet Paketleri

Paketinizin süresi dolmadan önce internetiniz bitiyorsa günlük veya haftalık internet paketleri tam size göre.

Ek Konuşma Paketleri

Mevcut paketinize ek olarak aylık 100, 250 veya 500 dakika konuşma paketi satın alabilirsiniz.

Türk Telekom’un Woops ile birlikte tüm kampanyalarının detayları ile yer aldığı internet adresine gitmek için TIKLAYINIZ!

Diğer Fırsatlar İçin: Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.