Kampanya Bulucu

Wings’ten Four Seasons Hotel Bosphorus’ta İndirim Kampanyası

Axess ailesinin seyahat ve tatil alışverişlerine özel olarak çıkan ve bu alanda avantaj sağlayan Wings kart, kampanyalar ile müşterilerine fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi Wings kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Four Seasons Hotel Bosphorus’tan indirimli olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Four Seasons Hotel Bosphorus kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında Wings kredi kartını kullanarak The Spa ya da Aqua Restaurant için rezervasyon yapmış olduğunuzda Wings Black kredi kartı için %15, diğer Wings kredi kartları için de %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Wings kredi kartlarından herhangi birini kullanan tüm müşterilerin katılımına açıktır. Wings kredi kartı kullanan herhangi bir müşteri bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya he asıl kartlar için, hem de ek kartlar için geçerlidir. Wing Black ile diğer Wings kredi kartlarının indirim oranı birbirinden farklıdır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir katılım işlemi yapmanıza, promosyon ya da kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen tarihler arasında rezervasyon işlemini yapıp, ödemeyi Wings kredi kartı ile yapacağınızı bildirdiğinizde kampanyaya otomatik olarak katılırsınız.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

10 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında rezervasyonlarını yaptırmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız rezervasyonlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Nasıl Randevu Alacağım?

Hem restoran, hem de Spa için randevu almak için 0212 381 4000 numarayı arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ödemeyi Wings kredi kartı ile yapacağınızı bildirdiğinizde otomatik olara kampanya kapsamına da alınır ve indirimden faydalanabilirsiniz. İndirim yapılacak olan üyelikler için geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.