Kampanya Bulucu

Wings Kart’tan Yurtdışında 2 Kat Mil Puan

Kredi kartlarının alışveriş avantajlarında yarattığı sınır çoktan ülke sınırlarının dışına çıktı. Şimdi bir kredi kartı kampanyası ile yurtdışında da alışveriş yaparken kazanabilirsiniz, hatta daha fazla kazanabilirsiniz. Başlayan Wings kampanyaları da bunlardan bir tanesi.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında yurtdışında en fazla tercih edilen 65 seçkin markadan yapmış olduğunuz alışverişlerde normalin tam 2 katı Mil puan kazanabilirsiniz. Bu sayede hem yurtdışında yapılan alışverişlerin keyfini çıkarabilir, hem de kampanya ile daha fazla kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Axess ailesine ait olan Wings kredi kartına sahip tüm bireysel müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için alışverişin yurtdışında, belirlenen 65 markadan birinden yapılması gerekir. Ayrıca kampanyanın geçerli olması için alışveriş yapmadan önce kampanyaya kayıt yaptırmak gerekir.

 Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya katılım banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndererek yapılır. Alışveriş yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne GLOBAL yazıp 4566’ya göndererek kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra alışveriş yaparak 2 kat fazla Mil puan kazanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son süre 30 Eylül 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar önce kampanyaya kayıt yapmalı, daha sonra da kampanya için gerekli alışverişi yapmalıdır. 30 Eylül tarihinden sonra yapılan alışverişler 2 kat Mil puan kazandırmayacaktır.

Kampanya Kapsamında ki Markalar Nelerdir?

Alışveriş yaptığınızda kampanya kapsamında 2 kat Mil puan kazandıran markalar www.wingscard.com.tr adresinde liste olarak sunulmuştur. Akbank bu kampanyanın koşullarını, marka listesini değiştirme hakkını ya da kampanyayı bitirme hakkını saklı tutar. Kampanya bir kişinin 5.000 Mil kazanımı ile sınırlı tutulmuştur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.