Kampanya Bulucu

Wings Kart’tan Teknosa’ya Özel 2 Ay Erteleme Kampanyası

Axess kredi kartları ailesine sahip olan Wings kredi kartı, müşterilerine özel kampanya ve fırsatları sunmaya devam ediyor. Şimdi Wings kampanyaları ile Teknosa’dan yapacağınız alışverişlerde taksitlerinizi 2 ay erteletebilirsiniz. Bu sayede taksit ve puan avantajının yanı sıra ödemelerinizi de erteleyebilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Wings kredi kartınızı kullanarak 5 taksitli işlem yapmış olduğunuzda, taksitlerinizi 2 ay erteleyebilme şansınız bulunur. Üstelik bu kampanyadan ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Herhangi bir faiz ya da ücret ödemezsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Wings kredi kartları, Axess kredi kartları, Free kredi kartları, Exi 26 ve Neo kredi kartları yararlanabilir. Bank’O Card Axess kredi kartı ve sanal kredi kartları da bu kampanya kapsamındadır. Kampanya hem asıl hem de ek kartların katılımına açıktır. Bu kampanyadan sadece Business kredi kartları yararlanamaz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. www.teknosa.com adresinden yapacağınız vade farksız 5 taksitli işlemlerde otomatik olarak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Free kredi kartı dışında ki kartlar bu kampanyadan ücretsiz yararlanır. Free kredi kartları için 2,9 TL kampanya bedeli alınacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

10 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçersiz olacaktır.

Kampanya Hakkında Bilmem Gereken Başka Bir Şey Var Mı?

Yapılan yasal düzenlemeler gereği bu kredi kartınız ile yapabileceğiniz en fazla taksit sayısı 9 olabilecektir. Bu her ürün kategorisi için değildir. Örneğin iletişim, gıda gibi sektörlerde hiç taksit yapılmamaktadır. Akbank istediği zaman bu kampanyanın koşullarını değiştirme hakkını da saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.