Kampanya Bulucu

Wings Kart’tan Fatura Ödeme Talimatlarınıza 5.000’e Varan Mil Puan

Kredi kartlarının düzenlemiş oldukları otomatik ödeme talimatı kampanyalarına bir yenisi de Wings Kart’tan geldi. Şimdi Wings kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz durumunda 5.000’e kadar Mil puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda 1 talimat için 750 Mil puan, 3 talimat için 2.500 Mil puan ve 6 talimat için de 5.000 Mil puan kazanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için talimatların yeni verilmesi gerekmektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Wings kredi kartına sahip olan tüm Akbank müşterileri yararlanabilir. Kampanyanın geçerli olabilmesi için yeni talimatlar verilmelidir. Mevcut talimatları iptal edip, yeniden vererek bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya kayıt yaptıktan sonra herhangi bir kanal aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz yeterli olacaktır. Şubelerden, ATM’den internet bankacılığından ya da telefon bankacılığından talimat verebilirsiniz. Sadece kampanyaya kayıt yaptıktan sonra verilen talimatlar kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyanın duyurulduğu www.wingscard.com.tr adresinde ki “kampanyaya katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne FATURA yazıp, 4566’ya göndermeniz kampanyaya katılım açısında yeterlidir. Gelen onay mesajından sonra talimatları verebilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olup, daha sonra talimatları vermesi gerekmektedir. Kayıt yaptırmadan önce verilen talimatların hepsi kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Daha sonra iptal edip, yeniden vermenizin kampanya açısından bir faydası olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.