Wings Kart'tan Artı 4 Taksit Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Wings Kart’tan Artı 4 Taksit Kampanyası

Devletin yapmış olduğu yasal düzenlemelerin neticesinde kredi kartı ile yapılan alışverişlerde bir takım taksit kısıtlamaları yapıldı. Bu nedenle kredi kartınız ile yapacağınız alışverişler artık belirli taksit sayısını geçemiyor. Fakat yine de bir takım kampanyalar ile avantajlı alışverişler yapabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Wings kampanyaları ile belirli sektörlerde yapılan 50 TL ve üzeri harcamalarda +4 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. Bu kampanya ile toplamda 9 taksitten yararlanabilme şansınız bulunacak. Kampanya 2 ile 5 taksit arasında yapılan harcamalarda geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından Wings kartların yanı sıra Axess, Axess Exi26, Bank’O Card Axess kredi kartları da yararlanabilir. Bu kartların hem asıl kartları, hem de ek kartları bu kampanyadan faydalanabilir. Ayrıca sanal kartlar da bu kampanya kapsamındadır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yok. Kozmetik, Optik ve Saat kategorilerinde yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişleri 2 ile 5 taksit arasında ödeme yaptığınızda, Pos cihazında +4 taksit seçeneği çıkacaktır. Kabul etmeniz durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyanın geçerli olabilmesi için ödemenin Axess özellikli POS cihazlarından yapılması gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Sadece Eylül ayı için başlayan bu kampanya 30 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar alışverişlerini tamamlamalılardır. Kampanya tarihinden sonra yapılacak alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanyanın geçerli olabilmesi için Axess üyesi işyerlerinden ve sadece optik, kozmetik ve saat sektörlerinde faaliyet gösteren iş yerlerinden en az 50 TL’lik alışverişler yapmanız gerekmektedir. BKM Express aracılığı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.