Wings Kart'tan Altınyıldız Classics'e Özel İndirim Kampanyası | Kampanya Bulucu

Wings Kart’tan Altınyıldız Classics’e Özel İndirim Kampanyası

Wings Kart’tan Altınyıldız Classics’e Özel İndirim Kampanyası

Klasik erkek giyimin öncü markalarından olan Altınyıldız Classics hem kalitesi ve şıklığı ile, hem de düzenlediği kampanyaları ile müşterilerine oldukça iyi bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Şimdi Altınyıldız kampanyaları ile %70’e aran indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Wings kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Altınyıldız Classics’ten yaptığınız alışverişlerde ilk ürün için %50, ikinci ürün için ise %70 indirim imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca aynı zamanda +3 taksit imkanından da yararlanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Axess, Wings, Exi26 ve Fish kartlarında geçerli olacaktır. Bunların dışında kalan ticari vs. kredi kartları da artı taksit avantajından yararlanabilirler. Ayrıca Free kredi kartları da kampanyadan ücretli olarak yararlanmak şartı ile yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi, SMS gönderimi ya da kampanya kodu kullanma gibi şartlara gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında belirlenen sürelerde direk alışveriş yaparak kampanya ya katılabilirsiniz. Tabi kampanyanın geçerli olabilmesi için Axess özellikli Pos cihazından ödeme yapılması gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

22 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka alışverişi gerçekleştirilmelidir. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde kapmaya şartları geçerli olmayacaktır.

Kaç Taksit Fırsatından Yararlanabilirim?

Bu kampanya kapsamında 50 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 2 taksit ile 6 taksit arası işlemi yaptığınızda size +3 taksit seçeneği de sunulacaktır. Kabul etmeniz halinde kampanyadan yararlananabilirsiniz. Yapılan yasal mevzuat gereği kredi kartları ile yapılan alışverişler en fazla 9 taksit olabilir.daha fazlası olamaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ