Wings ile Şimdi Harcayın, 2016'da Ödemeye Başlayın! | Kampanya Bulucu

Wings ile Şimdi Harcayın, 2016’da Ödemeye Başlayın!

Wings ile Şimdi Harcayın, 2016’da Ödemeye Başlayın!

Wings kredi kartı, yeni yıl için yapılan harcamalar müşterilerini sıkıştırmasın diye yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Wings kampanyaları ile şimdi harcamalarınızı yapabilir ve 2016 yılında ödemeye başlayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kredi kartı kampanyası ile kampanya tarihleri arasında 50 Tl ya da daha üzeri tutarda ki alışverişlerinizi 2016 yılının ocak ayında ödemeye başlayabilirsiniz. Hem peşin yapılan alışverişler, hem de 2 ile 7 taksit arası yapılan alışverişler bu kampanyaya dahildir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan bireysel Wings, Axess ve Axess exi-26 kredi kartları yararlanabilir. Kampanya hem asıl kartların, hem de ek kartların katılımına açıktır. Bunların dışında kalan kredi kartları kampanya kapsamının dışındadır. Ticari kredi kartları ve puan ile yapılan harcamalar da kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için ilk olarak kampanyaya kayıt yapmanız gerekir. Kayıt yaptıktan sonra Axess üyesi iş yerlerinden en az 50 TL’lik bir harcama yapmış olduğunuzda otomatik olarak kampanya kapsamına alınır ve ilk ödemesi Ocak 2016 olarak belirlenir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Kampanyaya kayıt banka sistemine kayıtlı cep telefonu aracılığı ile olacaktır. harcama yapmadan önce telefonunuzun mesaj bölümüne OCAK yazıp 4566’ya göndermeniz durumunda kampanyaya kayıt olabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

4 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, daha sonra da gerekli harcamaları yapmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır. Bu nedenle herhangi bir erteleme de söz konusu olmayacaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ