Kampanya Bulucu

Watsons’tan Maybelline Alışverişlerinize New York Seyahati

Watsons müthiş bir tatil çekilişi hazırladı. Bu çekiliş ile Newyork seyahati kazanmaya ne dersiniz? Yapmanız gereken çok kolay Watsons kartınız ile Maybelline alışverişi yapın siz de bu müthiş seyahati veya yine çok özel hediyeleri kazanma şansı yakalayın.

New York Seyahati Çekilişine Nasıl Katılabilirim?

Watsons Kartınız ile yapacağınız 30 TL ve katlarındaki tek seferde vaya ayrı ayrı alışverişlerinize Maybelline alışverişlerinize 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Yapacağınız tek şey Watsons mağazalarından herhangi birinden 30 TL ve üzeri alışveriş yapmak. Çekiliş bütün Watsons mağazalarında geçerli olacaktır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek İkramiyeler Nelerdir?

1 çifte New York Seyahati, 10 kişiye Alp Kavaşoğlu’ndan Makyaj eğitimi ve 100 kişiye hediye paketi verilecektir. Bu hediyelerden herhangi birine sahip olmak istiyorsanız geç kalmadan siz de çekilişe katılın.

New York tatili 12 bin değerindedir Tatil İstanbul’da başlayıp İstanbul’da bitecektir. 01.08.2015-31.12.2015 tarihleri arasında kullanılması gerekmektedir. (Bayram tatilleri kampanyaya dahil değildir.) İstanbul’ a kadar ulaşım masrafları, Vize, pasaport işlemleri ve masrafları, yurt dışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Watsons New York seyahati çekilişi 30 Nisan- 27 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacaktır. Son tarih 27 Mayıs saat 22:00’dır. Bu saatten sonra yapılan alışverişler için çekiliş hakkı kazanamazsınız.

Çekiliş Ne zaman Nerede Yapılacaktır?

Çekiliş 10.06.2015 tarihinde Hedef Çekilis ve Organizasyon Hizmetleri LTD. STI. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Fulya-Sisli / Istanbul adresinde saat 11:00’ da noter huzurunda halka açık olarak yapılacaktır.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır?

Çekiliş sonuçları 15.06.2015 tarihli Birgün gazetesinden duyurulacaktır. Kampanya yalnızca Watsons kart sahibi tüketicilere yöneliktir. Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Watsons Kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Bu yüzden mutlaka üyelik bilgilerinizi kontrol edip güncellemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.