Kampanya Bulucu

Watsons’ta Ziraat Maximum’a Özel 15 TL Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Kampanya ile birlikte kampanya tarihleri içinde Watsons mağazalarından Maximum kartı ile birlikte tek seferde yapılacak olan 75 TL ve üzeri ilk alışverişte 15 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını yakalamış olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Watsons’ta Ziraat Maximum’a Özel 15 TL Maxi Puan!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında kampanyada belirtilmiş olan koşulları yerine getirmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yurt içinde olmaları kullanabilecekleri iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki kısa mesaj yolu ile olup bu yöntemi kullanarak kampanyaya katılacak olan kişilerin banka sisteminde kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden WATSONS yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakarak harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini 4757 numarasına kısa mesaj olarak göndermeleri gerekmektedir.

Bununla birlikte kampanya sayfasına giderek sağ üst köşede yer alan “Katıl” butonuna bastıktan sonra sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girerek de kampanyaya katılabilirsiniz.

Yurt dışında olan ve bu kampanyaya katılmak isteyen K. K. T. C. müşterilerinin 05327524747 numarasına kısa mesaj yollamaları gerekmektedir. K. K. T. C.’den gönderilecek olan kısa mesajlar kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan tarifeye göre ücretlendirilir.

Bu kampanyaya katılmak için gönderilecek olan kısa mesajlar sadece yurt içinden atılması halinde ücretsiz olacaktır.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Maxi Puanlar kartınıza kampanyanın sona ermesinin ardından 10 iş günü içinde kampanyaya katılmak için kullanmış olduğunuz kredi kartına yüklenecektir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz Maxi Puanları 23 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Bu tarihe dek kullanılmayan Maxi Puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde kartınızdan 24 Nisan 2017 tarihi itibarı ile silinir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kart bazında değil müşteri bazında yapılmış bir kampanya olduğundan dolayı kampanyaya katılacak olan her bir kişinin kampanya kapsamında kazanabileceği en yüksek Maxi Puan tutarı, tek seferde yapılacak olan en yüksek meblağa sahip ilk alışveriş için 15 TL Maxi Puan değerindedir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya kapsamında alınacak olan ürünlerin iadesi ya da iptali gerçekleşmesi halinde kampanyadan kazanım elde etmeniz mümkün olmayacaktır.

Belirlenmiş olan yasal düzenlemelere göre kozmetik ürünlerinde taksit yapılması mümkün değildir.

Ziraat Ücretsiz Kart ve Şirket Kredi Kartı bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Bu kampanya Ziraat Maximum kredi kartına özel olarak yapılmış bir kampanyadır. Bu nedenle Maximum özelliğine sahip olan diğer bankaların kartlarıyla bu kampanyaya katılmanız mümkün değildir.

Watsons ve Ziraat Bankası bu kampanya kapsamında belirlemiş oldukları koşulların tamamında ya da belirli bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.