Kampanya Bulucu

Watsons Kadınlar Günü İndirimi

Watsons’ tan muhteşem  Kadınlar Günü İndirimi mağazalarında sizleri bekliyor.  Kadınlar Günü indirimlerine Watsons da eklendi. 4-8 Mart tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanyayı kaçırmayın. İşte muhteşem Watsons Kadınlar Günü indirimleri:

Watsons Kadınlar Günü fırsatlarında, makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve parfümlerde %50’ye varan indirimler mevcut. Üstelik müşterilerin 5 Şubat – 8 Mart 2015 tarihleri arasında Watsons Card ile yaptığı alışverişlerin tamamı 150 TL ve üzeri olan herkese 3333 puan hediye Watsons’ dan.
Birbirinden özel ürünleriyle Watsons müşterilerini Kadınlar Günü indirimlerine bekliyor.

4 – 8 Mart 2015 tarihleri arasında geçerli Watsons Kadınlar Günü İndirimi’ nde MaxFactor, Deborah ve Alix Avien makyaj ürünlerinde %50; Rimmel ve Maybelline makyaj ürünlerinde %30 ; Loreal Paris makyaj ürünlerinde %40  indirim bulunmaktadır.

Stoklarla sınırlı olan 4-8 Mart Kadınlar Günü İndirimlerinde fiyatlara KDV dahildir. Watsons bu tarihler arasında yaptığı bu kampanyanın koşulklarını değiştirme hakkına sahiptir. Bahsi geçen kampanya indirim listesinde adı geçen ürünlerde geçerlidir. Seyahat boylarda geçerli değildir

Ayrıca bir çok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Kadınlar Günü Büyük İndirimi’mnde yer alıyor. Bu ürünleri görmek için mutlaka kataloğu gözden geçirin. KAmpanya çarşı mağazaları hariç tüm mağazalarda geçerlidir.

Aynı zamanda Worlcard’  a özel 01-31 Mart tarihleri arasında 9 taksit imkanı da bulunmaktadır.

watson indirim kataloğuwatson katalok 2watson 3

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.