Kampanya Bulucu

Watsons 10. Yılına Özel Fiat 500 Çekilişi Kasım Ayı Kataloğunda

Watsons Kasım ayı kataloğunu yayınladı ve kataloğun en ilgimizi çeken kampanyası Watsons’un 10. yılına özel hazırladığı Yeni Fiat 500 çekilişi oldu. Üstelik Watsons sadece Fiat 500 değil, İphone 6S ve Apple Watch hediye edecek çekilişle.İşte kampanyanın detayları:

Watsons 10. Yılına Özel Fiat 500 Çekilişinden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Watsons’ tan 05 Kasım-02 Aralık 2015 tarihleri arasında yapacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde her 20 TL için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.Çekilişten faydalanıp hediye kazanabilmeniz için Watsons Kart bilgilerinizi www.watsons.com.tr adresinden güncellemeniz gerekmektedir.

Çekiliş Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya Kasım ayı kataloğunun 10. yıla özel kampanyası olarak hazırlanmıştır. 05 Kasım- 02 Aralık tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Çekiliş Sonucunda Verilecek Hediyeler Nelerdir?

Çekiliş sonucunda 1 kişiye Fiat 2015 Yeni 500 Lounge (1.2 Fire 69HP Dualogic), 10 kişiye iPhone 6S 16GB GOLD, 20 kişiye Apple Watch (Sport 38mm Gold Aluminum Case with Antique White Sport Band) verilecektir.

Çekiliş Hangi Tarihte Gerçekleştirilecektir?

Çekiliş 10 Aralık 2015 tarihinde saat 10:00′ da Pozitif Tanıtım Ltd. Şti. Eski Üsküdar Yolu, Bodur İş Merkezi Kat.8 D. 34 İçerenköy-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacaktır?

Kazanan şanslı müşteriler 15 Aralık 2015 tarihli Akşam Gazetesinden yayınlanacaktır.Aynı zamanda www.kampanyabulucu.com adresinden de sonuçları öğrenebileceksiniz.

Kazanan Talihliler Ne Zamana Kadar Başvurabilir?

Asil talihlilerin ikramiye için 30 Aralık 2015 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise ikramiye için 14 Ocak 2016 tarihine kadar kimlikleri ile Pozitif Tanıtım Ltd. Şti’ye başvurmaları gerekmektedir.Bu tarihlere kadar yapılan başvurularda talihliler haklarını kullanabileceklerdir.Aksi takdirde haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan sadece Watsons Kart sahipleri faydalanabilir.Üyelik bilgileri eksik olan ( ad, soyad, açık adres) veya kayıtlı olmayan Watsons Kart sahiplerine çekiliş hakkı tanınmayacaktır.Kampanya tarihleri arasında yapılan alışverişlerde alınan ürün veya ürünlerin iade edilmesi durumunda çekiliş hakkı iptal edilecektir.Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşların tescile bağlı ikramiye kazanmaları halinde, ikramiye tesliminde ikametgah teskeresi ibrazı zorunlu olacaktır.

Bir kişi 1’den fazla ikramiye kazanamaz.Kazansa bile ikramiyeden faydalanamayacaktır.İkramiye tesliminde fiş ibrazı zorunludur.Fişinizi saklamanız gerekmektedir.watsons Fiat 500 çekilişi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.