Kampanya Bulucu

Vodafone Koton Alışverişlerinde İndirim Kampanyası

Vodafone hat sahiplerine özel koton’da 25 TL indirim kampanyasını başlattı bu kampanya kapsamında Koton’dan yapacağınız alışverişlerde indirim hakkı kazanabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulaması üzerinden yararlanabilirsiniz. Bu indirimden yararlanmak için öncelikle uygulamaya sahip olmanız gerekiyor. Uygulamaya sahip değilseniz uygulamayı android bir cihaza sahipseniz Google Play üzerindeki arama bölümünden Vodafone yanımda yazarak indirmeniz mümkün. Eğer iOS bir cihaza sahipseniz Apple Store üzerindeki arama kısmından Vodafone yanımda yazarak indirmeniz mümkün. Uygulamayı edindikten sonra giriş işlemini gerçekleştirin. Giriş yaptıktan sonra kampanyalar kısmından Vodafone Koton Alışverişlerinde Anında İndirim Kampanyasını bulun. Kampanyayı bulduktan sonra kampanya üzerindeki “Kampanya ya katıl” butonuna tıklayın. Bu kuponlar tek kullanımlıktır. Ve her müşteri bu kuponu günde yalnızca bir defa alabilir. Aldığınız kuponu Koton.com üzerindeki indirim kodu alanına girerek indirimi sepetinize tanımlayabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında kazandığınız indirim kodu ve kampanya başka bir indirim  kampanyası ile birleştirilemez.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 10 Kasım 2017 Tarihinden itibaren 15 Kasım 2017 23.59′ a kadar geçerlidir. Bu tarihler arasında kullanılmayan indirim kuponları geçersiz sayılacaktır. Bununla beraber geçersiz olan kuponların yenileri ile değiştirilme gibi bir şansı yoktur.

Kampanya Hangi Tarifelerde Geçerlidir?

Kampanya tüm müşteriler için geçerlidir. Ancak Aktif abonelikleri kısıtlı, dondurulmuş ya da iptal olan müşteriler kampanyadan faydalanamaz. Bununla beraber başka bir firmaya numara taşıyan kullanıcılar kampanya kapsamı içerisinde değillerdir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Altığını ürün ne olursa olsun 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde indirim kuponu ile beraber 25 TL indirim sağlanacaktır.
  • Bununla beraber kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Bu nedenden dolayı Vodafone kampanya kapsamı süresinde kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kuponda kullanımı sırasında herhangi bir problem ile karşılaşırsanız Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri probleminizi çözmek için elinden geleni yapacaktır.
  • Alışverişlerinizde ya da alışveriş yaptığınız ürün ile ilgi bir problemde ise Koton müşteri hizmetlerini arayarak problemini çözüme kavuşturabilirsiniz.
  • Kazandığınız indirim kuponları yanlızca Koton.com üzerinde geçerlidir. Mağazada bu kuponlardan faydalanamazsınız.
  • Anlamalı olunan firma ile yaşanan sıkıntılardan Vodafone sorumlu değildir. Herhangi bir sorundan dolayı Vodafone sorumlu tutulamaz.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.