Kampanya Bulucu

Vodofone Devreden Tarife İle Yaz Fırsatı

Devreden yaz fırsatı kampanyası ile artık sizler ay içinde kullanmadığınız dakikalarınızı bir sonraki aya devredebiliyorsunuz. Toplamda aylık 25 lira bir sabit ücret ödüyor ve her yöne tam 1500 dakika konuşma hakkı kazanmış oluyorsunuz.

Kampanya 3.11.2014 tarihine kadar geçerlidir ve 1 aylık sözleşme yapanlar bu devreden tarifeden yararlanabilecekler. İndirimli olarak ayda 25 lira ödemeleri ise onlara genel anlamda aylık 20 lira indirim sunmuş olacak.

Bir kişi sadece 3 farklı hattını devreden yaz taifesine çevirebilir.  Kampanyaya katılmak içinse mesaj olarak ‘yazfırsatı’  yazıp 7000 numaralı hatta mesaj gönderiyorsunuz. Onay mesajını aldıktan sonra ise artık devreden dakikalarınız başlamış oluyor. Dilerseniz Vodofone cep merkezlerinden ve 542 numaralı hattı arayarak da kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında: Devreden tarifesindeki aboneler, 12 ay taahhüt vermeleri karşılığında, tarife ücreti üzerinden 12 ay boyunca 20 TL indirim alıp, Devreden Tarifesi’ne ek her ay yurtiçi her yöne 500 dk kazanacaklardır.
•Kampanya bireysel müşterilerimizden son 30 gün içinde numara taşıma veya yeni hat ile gelen abonelere açık olacaktır.
• Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, tarifelerini değiştirdiklerinde, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanya çıkış tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, kampanya kapsamında taahhüt edilmiş toplam tutarı aşmaması koşuluyla cezai şart olarak, kampanyadan çıkış tarihine kadar, Kampanya’da kalınan her ay için 25 TL olmak üzere hesaplanacak olan toplam tutar Vodafone tarafından aboneye gönderilecek ilk faturaya ceza bedeli olarak yansıtılacaktır.
• Bir müşteri maksimum 3 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.
• Kampanya çıkışları anlık olur ve çıkış yapılan fatura döneminde verilen fayda çıkış işleminden sonraki ilk fatura dönemine kadar sürer.
• Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
• Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
• Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması gerekmektedir.
• Kampanya dahilinde abonelerin sunulan hakların 3. şahıslara trafik satışı yaparak kullanmalarına izin verilmez. FCT (sabit terminal) ve şirket santrallerinde toplu kullanım amaçlı olarak kullanımına izin verilmez.
• Kampanya dahilinde verilen dakika hakkı sadece yurtiçinde geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken geçerli değildir.
• Kampanya dahilinde verilen 500 dk konuşma hakkı tek fatura dönemi için geçerli olup, bir sonraki aya devretmez.
• Kampanya dahilinde verilen 500 dk konuşma hakkı, tarifenin içinde geçerli olan 1000 dk konuşma hakkından önceliklidir.
• Özel servis numaraları ayrıca ücretlendirilir.
• Kampanya 30.11.2014 tarihine kadar geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.