Kampanya Bulucu

Vodefone’lular Opet’ten 300 TL’lik Yakıt Aldığında 30 TL Kazanıyor

GSM operatörlerinin arasında ki rekabet, kampanyalarını sadece iletişim ile ilgili olmaktan çıkararak her sektöre yayıyor. Şimdi Vodafone kampanyası ile Opet’ten 300 TL ya da daha üzeri bir yakıt alımı yapmış olduğunuzda 30 TL’lik yakıt puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Opet kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Opet Kart ile 300 TL’lik dizel ya da benzin alımı yapan Vodafone Red aboneleri 30 TL Yakıt puan kazanacaktır. Bunun için alışverişlerden önce kampanyaya kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için önce aktif bir Vodafone Red abonesi olmanız gerekir. Vodafone abonesi olan fakat Red tarifelerinde olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar. Ayrıca kampanyanın geçerli olabilmesi için müşterinin Opet Kart sahibi de olması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için Opet Kartınızın Vodafone Red ile aktive edilmiş olması gerekir. Eğer etmediyseniz telefonunuzun mesaj bölümüne RED yazıp 6738’e göndermek gerekir. Bu mesajı göndermeden alınan yakıtlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Telefon Numaramı Opet Kart Olarak Kullanabilir Miyim?

Bu kampanya ile ikisini senkronize ederek kullanabilirsiniz. Eğer yukarıda anlatına aktive mesajı hata olarak dönerse, hata mesajına cevap olarak AD, SOYAD, DOGUM TARİHİ bilgilerini aralarında boşluk bırakarak yazıp, göndermeleri gerekiyor.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

4 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan faydalanabilmek için bu tarihler arasında Opet Kart ve telefon numarasını senkronize ederek akaryakıt alışverişlerini yapmanız gerekir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Müşteri bazında kurgulanan bu kampanya herkesin eşit şartlarda ve sadece bir defa yararlanmasının üzerine kuruludur. Birden fazla Vodafone Red tarifesi kullanıcısı olsanız bile kampanyadan sadece bir defa yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.