Kampanya Bulucu

Vodafone’den Budget’ta Araç Kiralamalarınızda %50 İndirim

Vodafone’den yeni bir kampanya geldi. Vodafone Red müşterileri Budget’ten yapacakları araç kiralama işleminde tamı tamına %50 indirim kazanıyorlar. Kampanyadan Vodafone Red tarifelerinden birindeki tüm aboneler rahatlıkla faydalanabilir. Bu kampanya kapsamında Vodafone Red tarifelerinden herhangi birindeki müşteriler güncel liste fiyatları üzerinden ilk üç gün için %50 indirim sağlanacak. 3 Günden fazla olan araç kiralamalarında ise %30 indirim Vodafone müşterilerine sunulacak. Kampanyadan faydalanmak için ise “ARAC” yazarak 6666’ya kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacak. Bununla beraber Vodafone Red Avantaj Cepte uygulaması ile kampanyaya katılabilirsiniz. Eğer Vodafone Red Avantaj Cepte uygulamasına sahip değil iseniz. Android işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Google Play Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra uygulama İnternet hızınız ile doğru orantılı olarak cep telefonunuza yüklenecektir. Bu uygulamanın telefonunuza yüklenebilmesi için telefonunuzun Android sürümünün 4.1 ya da daha üzeri olması gerekiyor. Aksi taktirde uygulama Android tabanlı cep telefonunuza yüklenemeyecektir. Vodafone Red Avantaj İOS işletim sistemine sahip bir cep telefonu üzerine indirmek için cep telefonunuz üzerinde bulunan Apple Store’ye tıklayın. Karşınıza gelen ekranın en üst bölümünde bulunan Arama kutucuğuna tıkladıktan sonra Vodafone yanımda uygulamasını aratın. Bu işlemden sonra karşınıza gelen indirme ekranında yeşil ile belirtilmiş olan “İNDİR” butonuna tıklayın. Daha sonra avantajlar bölümüne gelerek Budget araç kiralama indirim kodunuzu alabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya Vodafone’nin bildirdiği kampanya başlama tarihi ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için yalnızca kampanyaya katılım gerçekleştirildikten sonra gelen şifre ile indirim yapılır.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Vodafone’ nin tüm hakları gizlidir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
  •  Araç kiralamalarında Budget Genel Kirama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 47 22 ya da Budget resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Bununla beraber Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.
  • Kampanya hakkında herhangi bir problem ya da dileğiniz var ise Vodafone’nin resmi internet sayfası üzerinde yer alan iletişim bölümündeki Müşteri iletişim formunu kullanabilir ya da 0542 542 00 00 numaralı Vodafone yetkili müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz.
  • Vodafone Red aboneleri, katılım şifresini ve cep telefonu numarasını Budget ofisi çalışana söyleyerek kampanyadan faydalanabilecektir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.