Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Yüzde 50 İndirimli Aile Kampanyası

Bitiş Tarihi: 31.03.2016

Vodafone, GSM operatörleri arasında rekabetin bir ürünü olarak avantajlı iletişim kampanyaları yapmaya devam ediyor. Şimdi Vodafone kampanyası ile aynı aileye sahip 2 kişi Vodafone’lu ise 2. kişi tarifelerden %50 indirimli olarak yararlanabiliyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında aynı aileye mensup en az 2 kişi Vodafone’a yeni gelirse, gelen 2. hat belirli tarifelerden %50 indirimli olarak yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 2 aile üyesi son 30 gün içerisinde Vodafone gelmeli ve biri diğerine referans olmaldır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vodafone yeni gelecek olan aile üyeleri için geçerlidir. Mevcut Vodafone’lular bu kampanyadan faydalanamaz. Numaranızı diğer operatörden taşıma yolu ile ya da yeni bir hat tahsisi ile Vodafone abonesi olmanız kampanyadan yararlanabilmek için yeterlidir. Ayrıca kampanya sadece aynı aile üyeleri için geçerlidir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için Vodafone’a başvuru yapmanız gerekir. Gerekli sorgulama MERNİS ile yapılacaktır. Bu sistemde aynı kütük ve aile sıra numarasına sahip olmanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Iki hattan birinin diğerini referans göstermesi gerekir. 1 numara sadece 1 hatta referansa sahip olur.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

1 Mart tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılmalılardır. Kampanyaya katıldıkları tarihten önce en fazla 30 gün geçiş yapmış olmaları gerekir. Bu tarih kriterlerine uymayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya Hangi Tarifelerde Geçerlidir?

Bu kampanya sadece Red M, Devreden Fırsat, Faturalı Esnek Large, Bittikçe Dolan 2 GB, Akıl Küpü XL ve İnternetli Esnaf Aile tarifelerinde geçerli olacaktır. Bu tarifeler dışında ki tarifelerde olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.