Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Yeni Faturasız Hatlara Özel Kampanya

Vodafone, yeni abone olacak müşterilerine oldukça avantajlı bir fırsat sunuyor. Üstelik bu defa Vodafone kampanyası sadece faturasız yeni hatlara özgü olacak. Bu kampanya ile çok uygun bir ücret ile alacağınız yeni hattı içerisinde internet, konuşma paketi, SMS ve Lira yüklü olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu tarife kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında herhangi bir Vodafone bayisinden yeni bir faturasız hat almış olduğunuzda 41 TL karşılığında içerisinde 40 TL yüklü olan bir hat alabileceksiniz. Bunun da yanında isterseniz 2 GB internet ya da 400 dakika, 250 SMS ve 250 GB interneti alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Vodafone müşterileri bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya yeni alınacak olan faturasız hatlarda geçerli olacaktır. Yeni faturalı hat kullanıcıları da bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?                                  

Kampanya kapsamında yeni hattınızı almış olduğunuz zaman, kampanyadan yararlanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne almak istediğiniz içeriklere göre mesaj göndermeniz gerekir. Yüklenecek 40 TL için HOSGELDIN 40 yazıp, 2 GB internet için HOSGELDİN 2GB yazıp, 400 dakika, 250 SMS ve 250 MB için ise HOSGELDIN yazıp 7000’e göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 29 Şubat 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar mutlaka yeni hatlarını almalı ve kampanyaya katılım için SMS göndermelidir. Bu tarihten sonra yapılacak olan işlemler bu kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya her hat için bir defa geçerli olacaktır. Yeni almış olduğunuz hatlar ile sadece bir kere böyle bir haktan yararlanabilirsiniz. Daha sonra yeterli bakiyeniz olsa da kampanyadan yararlanamazsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.