Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Yeni Esnek 2 GB Tarifesi

Akıllı telefonlarda kullanılan internet, iletişimin en temel taşı haline geldi. Özellikle de gençler arasında çok önemli bir iletişim kaynağı haline gelen internet, GSM operatörlerinin de kampanya yapacağı bir tür haline geldi. Bu nedenle şimdi Vodafone kampanyaları ile uygun koşullarda bol internetli tarife ya da paketler alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone kampanyası ile başvuru yapan müşteriler 23 TL karşılığında her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS ve 2 GB internet alabilirsiniz. Ayrıca Twitter, Facebook, Youtube ve İzlesene gibi sosyal platformlar için 3 GB ekstra internet sunulacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Kampanya sadece numara taşıma yolu ile ya da yeni hat alarak Vodafone’lu olan müşteriler için geçerli olacaktır. Son 30 gün içerisinde abone olmak gerekecektir. Ayrıca kampanya sadece 7 ile 26 yaş arasında ki müşteriler için geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer henüz Vodafone’lu değilseniz herhangi bir Vodafoe Cep Merkezi’ne giderek geçiş yapabilir ve bu tarifenin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Eğer daha önce geçiş yaptıysanız ya da yeni hat aldı iseniz, telefonunuzun mesaj bölümüne Yeni ESNEK 2GB yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için herhangi bir son katılım tarihi belirlenmemiştir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler istedikleri zaman yeni bir hat alarak ya da geçiş yaparak kampanyadan yararlanabilirler. Fakat Vodafone önceden haber vermeden bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Tarife İçeriklerinin Kalanını Nasıl Öğrenebilirim?

Telefonunuzun mesaj bölümüne SOR YENİ ESNEK 2GB yazarak 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Kalan içerik özetleri SMS olarak gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.