Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Ulusoy ve Varan’a Özel Yüzde 50 İndirim Kampanyası

Vodafone şimdi müşterilerine, özellikle de kamu tarifelerinde olan çalışanlara yönelik ulaşım ile ilgili bir kampanya başlattı. Şimdi Bu Vodafone kampanyası ile hem Ulusoy, hem de Varan’da biletlerinizi yüzde 50 indirimli olarak alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Ulusoy ve Varan kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vodafone Akıl Küpü Kamu tarifelerinde bulunan müşteriler, kampanya kapsamında Ulusoy ve Varan’dan aldıkları tek yön biletlerde %50 indirimden faydalanabiliyor.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu Varan ve Ulusoy kampanyalarından yararlanabilmeniz için hem kamu çalışanı olmalı, hem de Vodafone abonesi olmanız gerekiyor. Bu kriterleri sağlayan ve Vodafone akıl Küpü Kamu tarifelerinden herhangi birinde olan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılım kampanya kodu ile olacaktır. Kampanya tarihleri içerisinde telefonunuzun mesaj bölümüne KAMU yazıp 6666’ya göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Gelen onay mesajı ile birlikte size bir kampanya kodu geşlecektir, bu kod ile indirimden faydalanabilirsiniz.

Kampanya Kodunu Nasıl kullanacağım?

Almış olduğunuz kampanya kodunu yine kampanya tarihleri içerisinde kullanmanız gerekir. otobüs firmalarının internet sitesinden bilet alırken, ödeme adımında ilgili yere kampanya kodunu yazarak, ya da satış ofislerinde görevlilere ileterek bu kampanya kodunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son kampanya tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar önce kampanya kodunu almalı, sonra da kullanmalıdır. Bu tarihten sonra kampanya kodları alınamaz ve alınmış olan kodlar da kullanılamaz.

Kampanya Hangi Biletlerde Geçerlidir?

Kampanya yurt içerisinde bu firmaların gittiği tüm yönlerde geçerli olacaktır. Kampanya sadece tek yön için indirim uygulayabilir. Gidiş-dönüş ya da aktarma gibi durumlar kampanya kapsamında değildir. Ayrıca her otobüs için 10 kişilik kampanyalı yer ayrılmıştır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.