Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Telefon Değiştirme Kampanyası

Vodafone, 4.5G teknolojisine geçmeye hazırlanırken, bu teknolojiye uygun akıllı cihazları da müşterilerine kolay ulaşabilmesi için bir kampanya ile sunuyor. Şimdi yeni Vodafone kampanyası ile eski akıllı telefonlarınızı getirip, yenilerini alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu akıllı telefon kampanyası ile belirlenen kampanya tarihleri arasında eski telefonunuzu getirerek 840 TL’ye kadar indirimden faydalanabilirsiniz. İndirimli olarak Huawei GR5, LG G4 ve HTC Desire 828 telefonlarını alabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun sadece açılabiliyor olması yeterli olabilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Vodafone faturalı hatlar için geçerlidir. Faturasız hat sahipleri bu kampanyadan faydalanamazlar. Eğer yeni faturalı bir hat alır, numaranızı faturalı hatta taşır ya da faturasızdan faturalıya geçiş yaptığınızda kampanyadan indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için sadece Vodafone bayilerinde başvuru yapmanız gerekir. İnternet sitesi, çağrı merkezi gibi kanallar bu kampanya için geçerli değildir. Vodafone Çok Satanlar Masası için bayie başvuru yapmış olduğunuzda gerekli işlemler yapılacaktır.

Kampanyanın Detaylı Fiyat ve Tarife Bilgisi Var Mı?

 Vodafone Telefon Tarife kampanyasi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.