Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Günübirlik Paket: 1 TL

Vodafone’dan faturasız hatlara özel bir paket geldi. Bu paket, TL’nizin ya da devamlı kullanmış olduğunuz paketlerin bitmesi durumunda acil olarak kullanılabilecek bir kampanya. Sıkıştığınız anda sadece 1 TL’ye almış olduğunuz bu paketi canınızın istediği her an kullanabilme şansınız mevcut.

1 TL’ye almış olduğunuz bu paketi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yani alıp cebinizde zor zamanlar için saklayabilirsiniz. 1 TL vermiş olduğunuz bu paketi ihtiyacınıza göre isterseniz 15 dakika olarak, isterseniz 100 MB olarak, isterseniz de 100 SMS olarak kullanabileceksiniz. SMS ve dakikalar her yöne olarak kullanılabilir durumda. Peki bu paketi nasıl kullanabilirsiniz? Kartı almış olduğunuzda kartın arkasında yaldızlı bölgenin altında 17 haneli bir şifre bulunuyor. Telefonunuzun mesaj bölümüne 15 dakika için DAK, 100 MB için İNT, ve 100 SMS için SMS yazıp, bir boşluk bırakıp bu şifreyi 7500’a göndermeniz yeterlidir. Gelecek olan onay mesajından sonra yüklenen içeriği 24 saat boyunca kullanabilirsiniz.

Vadofone Günübirlik Paket

                Vodafone Günübirlik Paket özellikleri Şu Şekilde:

  • Vodafone Faturasız Günübirlik Paket’ten 1 TL’lik fiziki kazıma kartları aracılığıyla tüm bireysel faturasız aboneler faydalanabilir.
  • Paket kapsamında aboneler kartın arka yüzündeki şifreyi SMS yoluyla 7500’e ücretsiz göndererek 24 saat boyunca kullanabilecekleri heryöne 15 dakika veya her yöne 100 SMS veya 100 MB internete sahip olurlar.
  • Kullanılmayan içerikler silinir ; devretmez. Tek seferlik olup, 1 gün sonunda otomatik tekrarlamaz.
  • Satın alınan kart arka yüzünde yazan son kullanma tarihine kadar kullanılabilir.
  • Yüklenen paketin iptali veya satın alınan kartın Vodafone’a iadesi söz konusu değildir.
  • Konuşma, SMS, İnternet seçenekeleri için ayrı kartlar bulunmamaktadır, abone kartı hangi ihtiyacı için kullanacaksa aldıktan sonra belirleyebilir. Konuşma, SMS ve internet seçeneklerinin her birinden bir kez olmak üzere, aynı günde en fazla 3 kez Günübirlik Paket’ten faydalanılabilir.
  • Paket dahilinde verilen haklar sadece yurtiçinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan kullanımlar, özel servis aramaları, ve diğer hizmetler dahil değildir. 444lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli kısa numaralara doğru yapılan aramalar paket kapsamındadır.
  • Aboneler paket harici  görüşmelerinde kendi tarife veya varsa hatlarına tanımlı diğer paketleri üzerinden ücretlendirilecektir
  • Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir. Numara değişikliği durumunda paket devam eder. Yüklenen içerikler transfer edilemez.
  • Vodafone tarife ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.