Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Faturasız Yeni Hat Alanlara Kaçırılmayacak Fırsat

GSM operatörlerinin rekabet maksadı ile yapmış oldukları kampanyalar genel olarak numara taşıyanlara özeldir ve genelde faturalı hatlara özeldir. Fakat yeni başlayan bir Vodafone kampanyası ile faturasız hat almak da çok cazip.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu tarife kampanyaları ile yeni bir hat satın alarak Vodafone faturasız abonesi olanlar sadece 41 TL vererek, hem yeni bir hat satın alıyor, hem 2 GB internet ya da 400 dakika, 250 MB ve 250 SMS alıyor. Üstelik alınan hattın içerisinde de 40 TL Cep lira bulunuyor. Yeni bir hat satın alarak 30 gün boyunca bu hakların hepsinden faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece yeni bir Vodafone Faturasız hat satın alan aboneler yararlanabilir. Numara taşıyarak gelenler, diğer operatörlerden geçiş yapanlar vs. bu kampanyadan yararlanamazlar. Sadece son 30 gün içerisinde yeni hat satın alan Vodafone faturasız hat aboneleri bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için hattı satın aldıktan sonra ki 30 gün içerisinde mesaj göndermeniz gerekmektedir. Telefonunuzun mesaj bölümüne istediğiniz özelliğe göre 2 GB internet için HOSGELDİN 2GB yazıp, 400 dakika, 250 MB ve 250 SMS için HOSGELDİN yazıp, 40 TL için ise HOSGELDİN 40 yazıp 7000’e ücretsiz olarak mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanyaya katılım için herhangi bir zaman sınırlaması bulunmuyor. Fakat hattı aldıktan sonra ki 30 gün içerisinde kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Ayrıca almış olduğunuz özellikleri 30 gün içerisinde de kullanmanız gerekmektedir. Kullanmadığınız haklar 30 günün sonunda otomatik olarak silinecektir. Kampanya kapsamında verilen haklar sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.