Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Faturasız Özgür İkili Paketi Kampanyası

Vodafone, gençlerin oldukça beğendiği Özgür ikili paketini yenileyerek gençlere uyarladı. Şimdi Vodafone kampanyası ile faturasız hat sahipleri de Yeni özgür ikili paketini kullanabilecek. Üstelik ayda sadece 17 TL vererek.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında başvuran müşteriler ayda sadece 17 TL ödeyerek hem 11.000 SMS, hem 500 MB interneti alabilirsiniz. 11.000 SMS’in 10.000’ini tüm Vodafonelularla, 1.000’ini de her yöne kullanabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimle Yararlanabilir?                    

Bu kampanyalı paketten yararlanabilmeniz için öncelikle Yeni Özgür Genç tarifesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu tarifeyi kullanabilmek için ve kampanya paketinden yararlanabilmek için de 26 yaşının altında olmanız gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Eğer yaş ve tarife zorunluluğu kriterlerini sağlıyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne Y IKILI yazıp 7000’e göndererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ya da direk olarak 7000’i arayabilir, Online Self Servisi kullanabilir, veya Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya için belirlenen son katılım tarihi 31 Aralık 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya katılım talebi göndererek yararlanabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda aynı şartlar geçerli olmayacaktır.

Paketimden Kalanları Nasıl Öğrenebilirim?

Kampanya kapsamında almış olduğunuz paketin özelliklerini ne kadar kullanıp, ne kadar kaldığını denetlemek istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümüne SOR Y IKILI yazıp 7000’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu hizmeti kullanmak tamamen ücretsizdir.

Paketin İçeriklerinin Kullanım Detayları Nelerdir?

Paket ile birlikte yüklenen özellikler sadece 30 gün boyunca geçerli olur. 30 günün sonunda kullanmadığınız haklarınız otomatik olarak silinir. Eğer hattınızda yeterli bakiye yüklü ise paket otomatik olarak yenilenecektir. Paket ile verilen hakları başkasına devredemezsiniz, ve bu haklar bir sonra ki aya aktarılamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.