Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Faturasız Hatlara Özel Esnek S Tarifesi

Vodafone, gençlerin istediği gibi bir tarife ve paket çıkarmak için kampanyalara devam ediyor. Şimdi bu Vodafone kampanyası ile ayda sadece 22 TL vererek 4 GB internet ile birlikte 750 dakika ve 5.000 SMS kazanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya faturasız hat kullanıcıları içidir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone numara taşıma kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Vodafone geçiş yapan müşteriler faturasız hatlara özel olarak çıkarılan bu kampanyadan yararlanabiliyor. Bu kampanya ile ayda sadece 22 TL ödeyerek 2 GB’ı gece 00:00 ile 06:00 arasında olmak şartı ile toplamda 4 GB internet, her yöne aranabilecek 750 dakika ve yine her yöne 5.000 SMS alabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece yeni müşterilerin katılımına açıktır. Mevcut Vodafone faturasız hat kullanıcıları bu kampanyadan faydalanamazlar. Son 90 içerisinde diğer operatörlerden hattını Vodafone faturasız taşıyan müşteriler ve yeni bir hat alan müşteriler yararlanabilir. Faturalı hat kullanıcıları da bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için numara taşıma ya da yeni hat alma işlemi yaptıktan sonra ki 90 gün içerisinde tarifeye geçmelidir. Tarifeye geçmek için telefonunuzun mesaj bölümüne ESNEKS yazıp 7000’e göndermeniz gerekir. Gece 2 GB internet hakkından yararlanmak için de FATURASIZ GECE yazıp, 3636’ya gönderilmelidir. Onay mesajından sonra kampanyaya geçmiş sayılırsınız.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

8 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt yapmalılardır. Bu tarihler dışında yapılan kayıt talepleri işleme alınmayacağı için kampanya kapsamında ki indirim yapılamayacaktır. Ayrıca gece için verile 2 GB internet paketi de sadece 31 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.