Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Evlere Telefonsuz ADSL Kampanyası

Vodafone’dan evde internet kullananlara yönelik bir kampanya geldi. Artık ev telefonu şartınız olmadan ve bunun için ek ücret ödemenize gerek kalmadan Vodafone güvencesi ile ADSL internet alabilirsiniz.

Vodafone’un bu hizmeti ile 16 Mbps hıza kadar olan limitsiz ADSL internet hizmetini sadece 49,90 TL’ye alabilirsiniz. Bu tarife için uygulanan adil kullanım kotası ise 50 GB’dır. Bir diğer tarifede ise yine limitsiz ve 24 Mbps’e kadar hıza çıkabilen internet tarifesi 59,90 TL’dir. Bunun adil kullanım kotası da 75 GB olarak belirlenmiştir. Fiyatlar ev telefonunuzun olması ya da olmamasına göre değişmez. Hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmadan bu tarifelerden her koşulda yararlanabilirsiniz. Üstelik size sunulan avantajlar sadece bunun ile sınırlı değil. Şuan ki internet sağlayıcınıza vermiş olduğunuz bir taahhüt bulunuyor ise, taahhüt iptalinden kaynaklanan ödemelerin 120 TL’ye kadar olanını Vodafone karşılıyor.

Vodafone Telefonsuz ADSL

                Vodafone ADSL İnternet Hizmetinin tüm Detayları şu şekilde:

 • Süpernet Vodafone’un sunduğu internet hizmetinin ismidir. 01.01.2015-30.04.2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Süpernet / İnternet + Telefon Kampanyası ile aboneler İnternet ve Telefon hizmetlerinden 24 ay boyunca indirimli olarak .vodafone.com.tr/vodafonenet internet sitesinde duyurulan fiyattan faturalandırılır.
 • İnternet + Telefon Kampanyasına dahil olan Aboneler, Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şartlarından da kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • Akşam 7’den Sabah 7’ye Bedava 3000 Dakika Kampanyası şehiriçi ile şehirlerarası yönleri kapsamaktadır. İnternet + Telefon Kampanyası kapsamında seçilen Vodafone Net Her Yöne Dakika Paketlerine dahil olan dakikalar, şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası 1.kademe PSTN, GSM yönleri ile Vodafone Net numaralarına doğru kullanılabilir. Paket dışı aramalar ve limit aşımı .vodafone.com.tr/vodafonenet internet sitesinde yer alan “Vodafone Net Dakika Paketi Tarifesi” üzerinden ücretlendirilir.
 • Aboneler tarafından ilgili ay içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devrolmaz. Aynı kampanya dahilinde dakika paketi yükseltilebilir. İnternet + Telefon Kampanyası kapsamında Her Yöne Dakika Paketlerinden herhangi biri seçilmediği taktirde abonelik konuş öde şeklinde .vodafone.com.tr/vodafonenet internet sitesinde yer alan “Konuştukça Öde Tarifesi” üzerinden ücretlendirilir.
 • Aynı kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre değerlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL için 72 TL ve Fiber için 144 TL olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda taksitli veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde, abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir. Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin telefon hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • İnternet hizmetine ilişkin limitli paketlerde limit aşım ücreti ayrıca faturalandırılacaktır ve mbps başına vergiler dahil 0,012451 TL/MB’dir.
 • İnternet hizmeti kapsamında Abonelere faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + limit aşım ücreti), 16 Mbps’a kadar hızlarda vergiler dahil 99 TL’ yi aşmayacaktır.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (donload), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Adil kullanım noktası ADSL paketlerinde limitli için 25 GB, limitsiz için 50 GB, 24 Mpbs’e kadar Fiber paketinde 75 GB ve 100 Mbps’e kadar Fiber paketinde 200 GB’tır. Seçilen Kampanya süresi boyunca teknik nedenlerden dolayı Fiber internet/telefonsuz(yalın) internet erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır.
 • Aboneler, yılda en fazla 2 kez ve toplamda 180 (yüz seksen) günü aşmayacak şekilde ADSL/Telefon hattını dondurabilir. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık ADSL/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet ve Telefon hizmetlerini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler aboneye .vodafone.com.tr/vodafonenet internet sitesinde yer alan standart İnternet ve Telefon Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet / Telefon hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. 5420’ye atılacak sms ücreti Avea için 60kr/sms, Turkcell için 65 kr/sms’dir, Vodafone için ücretsizdir.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. yasin kaya dedi ki:

  efendim, kurulumu kendimiz yapabilir miyiz ? evde bağlantı olmasına gerek var mı ? mail atarsanız sevinirim. teşşekkürler.