Kampanya Bulucu

Vodafone’dan Esnek Tarifeler

Vodafone, tüm gençleri mutlu edecek kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi Vodafone kampanyası ile çok uygun fiyatlarda belirli tarifeler alabilir, bu tarifeleri esnetebilir ve sosyal paylaşım sitelerini etkin kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Vodafone Esnek tarifelerle diğer operatörlerden Vodafone’a gelen ya da yeni bir hat alan müşteriler ayda sadece 17 TL’den başlayan fiyatlarla her yöne dakika, SMS ve mobil internet alabilirsiniz. Ayrıca tarifelere ek olarak Faceboook, izlesene ve Twitter’da kullanabileceğiniz ek 2 GB internet hakkınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya sadece yeni Vodafone müşterileri için geçerlidir. Diğer operatörlerden hattını taşıyan ya da yeni bir hat satın alarak Vodafone müşterisi olan aboneler bu kampanyadan faydalanabilir. Ayrıca kampanya sadece bireysel faturalı hatlar için geçerlidir. Kurumsal ve faturasız hatlar bu kampanyadan faydalanamaz.

Tarife Özellikleri Nelerdir?

Bu kampanya ile geçeceğiniz tüm esnek tarifelerde sabit olarak her yöne 750 dakika, her yöne 5.000 SMS ve Facebook, Twitter ve İzlesene için geçerli 2 GB internet bulunur. Alacağınız mobil internete göre tarife fiyatları değişecektir. Ek 1 GB’lık tarife 17 TL, 2 GB’lık tarife 22 TL, 3 GB’lık tarife ise 28 TL’dir.

Tarifeler Nasıl Esner?

Bu kampanya ile tarifenizin özelliklerinin her birini 10 TL’ye dilerseniz hepsini 15 TL’ye esnetebilirsiniz. Her birini esnetmek için telefonunuzun mesaj bölümüne ESNET yazıp, özelliği yazıp 7000’e göndermeniz gerekir. ESNET 750DK, ESNET 5000SMS, ESNET 1GB, şeklinde yazabilirsiniz. Tüm tarifeyi esnetmek istiyorsanız tarifenizin adını yazmanız gerekiyor. Örneğin ESNET ESNETXS yazıp 7000 ‘e göndermek yeterli olacaktır.

Tarifemi Esnetince Ne Olur?

Ayda sadece bir defa yapabildiğiniz esnetme işlemini yapmış olduğunuzda tarifenizin o özelliğini hiç kullanmamış gibi yenilersiniz. Örneği dakikayı esnetmiş olduğunuzda yeniden o ay için kullanabileceğiniz 750 her yöne dakikanız olur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. vedat içli dedi ki:

    özel teklifler için arayabilirsiniz.5352151463 …4 gb 100 dk 250 sms gibi bir paket yapın.akıllı faturalı olsun.ücretide 35 tl yi geçmesin ki gelelim…Gelelimde ömür boyu kalalım…